جری بن سون مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که جزو ملی پوشان هندوراس به حساب می آید، بعد از جدایی از جمع سرخپوشان به ذوب آهن پیوسته است. این بازیکن تست های پزشکی را برای عقد قرارداد با باشگاه اصفهانی پشت سر گذاشت.

شرایط برای ماندنم در پرسپولیس مهیا نبود

بن سون در رابطه با جدایی از پرسپولیس اظهار داشت: سال گذشته در پرسپولیس حضور داشتم و خاطرات خوبی با این تیم و بازیکنان پرسپولیس داشتم. امیدوارم که هواداران نیز از من راضی بوده باشند اما شرایط برای ادامه همکاری مهیا نشد و من از پرسپولیس جدا شدم. البته هواداران پرسپولیس همیشه در قلب من باقی می مانند چون روزهای خوبی را با آنها سپری کردم. 

با مشورت ذوب آهن را انتخاب کردم

وی درباره پیوستنش به ذوب آهن عنوان کرد: امسال نیز تصمیم گرفتم که در ایران بازی کنم. چند پیشنهاد از کشورهای دیگر و لیگ هندوراس نیز داشتم اما ترجیح دادم در ایران بمانم. می دانم ذوب آهن هم یکی از تیم های بسیار خوب ایران است و با مشورت هایی که داشتم، تصمیم گرفتم به این تیم بروم. ذوب آهن 2 سال است که قهرمان جام حذفی می شود و تیم بسیار قدرتمندی است. خوشحالم که می توانم در این تیم بازی کنم.

سال قبل عملکرد بدی نداشتم

مهاجم فصل گذشته پرسپولیس درباره اینکه از حضور در ایران راضی است، افزود: من سال گذشته که در ایران بودم همه چیز خوب بود و هواداران و مردم به من احترام می گذاشتند. به خاطر همین موضوع امسال هم این تصمیم را گرفتم که یک سال دیگر اینجا بمانم. امیدوارم امسال بتوانم گل های بیشتری بزنم و موفقیت بیشتری به دست آورم. البته فکر می کنم فصل قبل عملکرد بدی نداشتم و در اکثر زمان هایی که در بازی حضور داشتم توانسته ام عملکرد خوبی داشته باشم. امیدوارم امسال هم این موضوع تکرار شود.

با پیراهن ذوب آهن هم به استقلال گل می زنم

بن سون در رابطه با اینکه به واسطه گلزنی در دربی پایتخت همچنان در میان پرسپولیسی ها محبوب است، بیان داشت: من در دربی در ثانیه های پایانی موفق شدم گل بزنم و این محبوبیت مرا در بین هواداران پرسپولیس بسیار زیاد کرد. امیدوارم با پیراهن ذوب آهن هم بتوانم به استقلال گلزنی کنم. هواداران پرسپولیس همیشه با تشویق هایشان به من انرژی می دادند. از آنها بابت این حمایت ها ممنونم.

به پرسپولیس گل بزنم، خوشحالی نمی کنم

وی در پاسخ به این سوال که وقتی به پرسپولیس گل بزند، چه عکس العملی خواهی داشت، گفت: من در ایران با تیم پرسپولیس شناخته شدم اما بازیکن ذوب آهن هستم و باید همه تلاشم را برای موفقیت این تیم کنم. اگر به پرسپولیس گل بزنم خوشحالی نخواهم کرد.