به گزارش افکارنیوز،

سعید آذری در حاشیه مراسم قرعه‌کشی شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به جدایی مهاجمان تیمش گفت: کاوه رضایی و مسعود حسن‌زاده در لیست یحیی گل‌محمدی نبودند و به این خاطر راهی تیم‌های دیگر شدند. البته گل‌محمدی به برزیل رفته تا بازیکن مناسبی برای ذوب‌آهن پیدا کند.

وی درباره وضعیت باشگاه ذوب‌آهن نیز توضیح داد: ما با بودجه‌ای که داشتیم وارد فصل نقل‌وانتقالات شدیم و خیلی آرام حرکت کرده و رجز‌خوانی  نکردیم. هر چند از کسی خرده نگرفته و اعتقاد داریم این مسائل در فوتبال طبیعی است.

آذری با اشاره به آینده تیمش تصریح کرد: با تمام احترامی که برای تیم‌های لیگ برتری قائل هستیم باید بگویم که با قدرت لیگ را شروع خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در واکنش به این پرسش که بحث رفتنش از این باشگاه به کجا کشید، گفت: از دو باشگاه بزرگ به من پیشنهاد همکاری شد، اما به آنها اعلام کردم که من کارمند باشگاه ذوب‌آهن هستم و در صورتی که مرا نخواهند، می‌روم. هر چند که اتفاقاتی که انتظاراتش را داشتم، در باشگاه رخ نداد، اما می‌مانم و برای رسیدن به اهداف‌مان با مشکلات مبارزه خواهم کرد.