به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از لغو اردوی خارج کشورش تمریناتش را در تبریز ادامه داد و در روزهای اخیر اردوی یک هفته‌ای در تهران برگزار کرد. این تیم یک بازی تدارکاتی هم با تیم پیکان برگزار کرد که به تساوی دو بر دو رسید.

 

رحمان رضایی در مورد اردوی تراکتورسازی در تهران اظهار داشت: «ما بعد از چند مرحله تمرین در تبریز اردوی یک هفته‌ای را در تهران برگزار کردیم و بعد از اتمام اردو دوباره به تبریز برمی گردیم و تا شروع مسابقات لیگ کارمان را در تبریز دنبال می کنیم.»

 

وی درباره لغو اردوی خارجی تراکتورسازی در این فصل بیان کرد: «ابتدا قرار بود تیم به ترکیه برود و بعد از بمب‌گذاری‌هایی که در این کشور صورت گرفت اردوی ترکیه لغو شد و سپس اردوی اوکراین درنظر گرفته شد و در نهایت مدیران تراکتورسازی تصمیم گرفتند اردوی خارج از کشور را لغو کنند و در تهران کارمان را ادامه دهیم.»

 

مربی تراکتورسازی درباره نقل و انتقالات این فصل این تیم، جذب بازیکنان نامدار و استفاده از این بازیکنان در ترکیب تیم عنوان کرد: «ما در این فصل بازیکنان خوبی را جذب کردیم که هر بازیکن برای خودش یک ستاره است. تراکتورسازی با تیم‌های دیگر فرق می‌کند؛ این تیم با تماشاگرانش عجین است. قطعا مربی‌ای که این بازیکنان را جذب می‌کند کارش را به خوبی بلد است و می‌داند که چطور از ستاره‌ها در ترکیب استفاده کند.»

 

رضایی درباره نحوه سپری شدن فصل نقل و انتقالات برای تراکتورسازی و جذب بازیکنان مدنظر کادر فنی گفت: «کادر فنی نیازهای خودش را به مدیریت گفته بود و مدیران باشگاه هم موفق شدند همه بازیکنان مدنظر کادر فنی را جذب کنند. ما در همه پست‌ها بازیکنان باکیفیتی جذب کردیم و دیگر نیاز به جذب بازیکن نداریم.»