به گزارش افکارنیوز،

یکی دو روزی بود که اخبار متفاوتی در حوزه مدیریت باشگاه استقلال منتشر می شود. سپس از زبان افشارزاده گفتند مدیرعامل استقلال خبر سایت باشگاه خودش را تکذیب کرده است.

 

مطمئن باشید حرف های افشارزاده خواندنی از آب در می‌آید:

 

* آقا سلام.

- سلام توی جلسه هستم میشه بعدا تماس بگیرید!

 

* بله آقا چشم، ولی می‌خواستیم بدانیم شما خبر سایت باشگاه را تکذیب کرده‌اید؟

- نه کدام خبر، خبری نبوده که تکذیب کنم.

 

* شما عقد قرارداد با باشگاه اینترمیلان را تکذیب کرده‌اید؟

- وقتی قرارداد نبسته‌ایم به دروغ بگویم بسته‌ایم اینجوری خوبه؟!

 

* پس ماجرا چه بوده؟

- ما مقدمات کار را برای همکاری مشترک دو باشگاه فراهم کرده‌ایم. کمیته حقوقی و نمایندگان باشگاه چهار ساعت با نمایندگان اینترمیلان جلسه داشته‌اند و حرف‌های دو طرف شنیده شده تا ما بدانیم این باشگاه از ما چه توقعاتی دارد و در ازای این همکاری چه چیزی درخواست می‌کند. حالا هم باید ببینیم درخواست‌های طرف مقابل را می‌توانیم برآورده کنیم بعدا پای میز قرارداد می‌نشینیم و قراردادی هم می‌بندیم که حداقل بار اضافی روی شانه باشگاه سنگینی نکند.

 

* چه زمانی قرارداد می‌بندید؟

- احتمالا هفته آینده امضا می‌کنیم.

 

* آقا در زورآزمایی با باشگاه پرسپولیس در چند مورد برنده از میدان خارج شدید، این نویدبخش یک رقابت جدی و فشرده در فصل آینده است؟

- به عنوان مدیرعامل استقلال از زورآزمایی با پرسپولیس خسته نمی‌شوم و همواره سعی دارم بهترین‌ها را برای این باشگاه به ارمغان بیاورم در ضمن...؟!

 

* آقا ببخشید می‌گویند استقلال پول بیشتری داده وگرنه...؟

- اتفاقا من بازیکن پولکی را اصلا قبول ندارم. اگر هم حس کنم که بازیکنی فقط به خاطر پول پیراهن استقلال را انتخاب کرده حتما قیدش را خواهم زد. در این مواردی هم که گفتید ابتدا سعی کردم انگیزه بازیکن را از حضور در باشگاه استقلال جویا شوم. اگر دیدم به استقلال تعلق خاطر دارد یا حداقل تاکنون در رزومه کاری‌اش از لحاظ تعهد شغلی و اخلاقی مشکلی نداشته گام بعدی را برمی‌دارم. پس این که می‌گویند بعضی ها فقط به صرف پول پیشنهاد استقلال را پذیرفته‌اند و با ما قرارداد امضا کرده‌اند اصلا درست نیست.

 

* در مورد سجاد شهباززاده شاید بهتر بود با وی...؟!

- در مورد شهباززاده هیچ نامه یا برگه‌ای که تعهد و بار حقوقی داشته باشد رد و بدل نشده و همه‌چیز بر مدار همان قرارداد قبلی‌اش با باشگاه استقلال می‌چرخد و دیگر هیچ قولی یا نامه یا دستخط و... مسائلی از این دست وجود ندارد و هر ادعایی را در این باره تکذیب می‌کنم.

 

* منظور ما این نبود، شاید اگر به خواسته سجاد احترام می‌گذاشتید؟!

- من می‌گویم در جریان این اتفاقات در حق سجاد پدری کردم و این موضوع را بعدا متوجه خواهد شد. شما هم بیش از این پرس و جو نکنید چون کار دارم و دیرم شده است جلسه هم دارم!

 

* آقا با مظلومی توافق نکردید؟

- توافق می‌کنیم. اگر شما رسانه‌ها بگذارید هم با مظلومی توافق می‌کنیم هم به بقیه کارهای باشگاه می‌رسیم. بابا من توی جلسه هستم دیگر حرفی ندارید...؟! خداحافظ خداحافظ.