به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه اردوی پرسپولیسی ها به برخی ابهامات پاسخ داد:

 

هیچ مشکلی در اردو نداشتیم

قبل از هر چیز باید رضایت مندی خود را از این اردو اعلام کنم، همه چیز برنامه ریزی شده بود و به بهترین نحو انجام شد. 4 بازی انجام دادیم و 16 تمرین برگزار کردیم و توانستیم سطح آمادگی بازیکنان را با این تمرینات بالا ببریم.

 

تنها مشکل پرسپولیس مصدومیت سیدجلال و امیری بود

تنها مشکل ما مصدومیت مختصری بود که برای آقایان امیری و سیدجلال به وجود آمد اما آنها هم از یکشنبه تمرینات عادی خود را آغاز خواهند کرد. به طور کلی باید بگویم اردوی بسیار موفقی داشتیم و هیچ مشکل خاصی نبود و بازیکنان هم با اخلاق حرفه ای خود در اردو حاضر شدند و هیچ انتقادی در رابطه با رفتار آنها ندارم، تنها متاسفم که آقایان ماهینی و درویش وند با ما نبودند.

 

رضایتم از بازیکنان جدید بالاست

قبل از هر چیز می خواهم رضایتم را از بازیکنانی که گرفتیم بیان کنم، بیرانوند، امیری، سیدجلال، یک بازیکن بسیار خوب به نام ساسان انصاری و ... بازیکنان جدید ما هستند، ماهینی از سربازی بازگشته است، این ها در کنار بازیکنان جوانی همچون حامد آقایی ترکیبی فوق العاده از باتجربه ها و جوان ها را تشکیل دادند.

 

عجله ای برای یارگیری نداریم

البته هنور فضا برای یکی دو بازیکن وجود دارد اما عجله ای برای یارگیری نداریم و به دنبال این هستیم تا در جاهایی که به بازیکن نیاز داریم اقدام به یارگیری کنیم. همین الان تیمی کامل داریم. مااکنون 12 بازیکن جدید داریم و می توانیم بگوییم تیمی جدید تشکیل دادیم و به دنبال هماهنگی آنها هستیم، بهرحال هدف مهمتر از سال گذشته است که باید با هماهنگی به آن برسیم.

 

بازیکنان پیشنهادی را بررسی می کنیم

بازیکنان زیادی به من پیشنهاد می شود، البته طبیعی است چرا که پرسپولیس تیم جالب توجهی است و همه دوست دارند در این تیم بازی کنند، اما همانطور که گفتم ما بازیکنان معرفی شده را بررسی می کنیم، ما باید فاکتورهای اشتباه را به حداقل برسانیم، اما باید بگویم چهارچوب تیم را تشکیل دادیم و جا برای یکی دو بازیکن جدید داریم.

 

بازیکنان 2 روز استراحت می کنند

طبیعی است بازیکنان 15 روز دور از بازیکنان بودند 2 روز به آنها استراحت دادیم تا از فشاری که به آنها وازد شده خارج شوند و هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی آمده شوند و 10 روز قبل از آغاز فصل جدید رقابت ها، پر از انرژی باشند تا از هفته اول با تمام توان در بازی ها شرکت کنند. البته این را هم بگویم که در مرحله دوم تیپ تمرینات ما متفاوت خواهد شد.

 

با مدیریت هیچ مشکلی ندارم

با تمام شایعاتی که پیش آمده بود باید بگویم من هیچ مشکل و کدورتی با مجموعه مدیریتی باشگاه و آقای ترکاشوند ندارم و همین الان ایشان را می بوسم تا همه ببینند ما کدورتی نداریم!