به گزارش افکارنیوز،

مجید جلالی درباره قرعه کشی لیگ برتر فوتبال و اینکه پیکان در سه هفته باید دو بار به تبریز سفر کند، گفت: در لیگ ۳۰ بازی انجام می‌شود. اینکه بخواهیم از قبل برآورد کنیم این قرعه خوب است یا بد، کار اشتباهی است. تجربه نشان داده وقتی مسابقات شروع می‌شود، کیفیت کار با آنچه که از دور دیده می‌شود تفاوت دارد.

وی با بیان اینکه در لیگ بازی راحتی وجود ندارد، گفت: من نسبت به بازی‌ها و قرعه کشی حساسیتی ندارم. باید به همه تیم‌ها احترام گذاشت و قطعا هیچ مسابقه‌ای در لیگ آسان نیست.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه تیمش باید در چند هفته پشت سر هم به مصاف تراکتورسازی، استقلال، سپاهان و نفت تهران برود، گفت: همانطور که گفتم اگر بخواهیم مسابقات لیگ را به دو گروه آسان و سخت تقسیم کنیم، اشتباه است. این یعنی نادیده گرفتن تجربیات گذشته. تمام مسابقات در لیگ دشوار است.

جلالی در خصوص شرایط تیم پیکان و برگزاری اردوهای آماده سازی، تاکید کرد: ما وارد هفته پنجم تمریناتمان شده‌ایم ولی طولانی بودن روند نقل و انتقالات به شرایط آماده سازی تیم‌ها آسیب می‌زند. درست است ما پنج هفته تمرین کرده‌ایم ولی اینطور نیست که از هفته اول تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. تقریبا همه تیم‌ها چنین شرایطی دارند.

وی در پایان با بیان اینکه پیکان قبل از شروع لیگ سه روز به مشهد می‌رود، درباره جذب بازیکنان خارجی هم گفت: برای خرید بازیکن خارجی عجله نداریم چون از لحاظ قانونی فرصت داریم.  در صورتی که بازیکن خارجی با کیفیت با قیمت مناسب پیدا کنیم، آنرا جذب خواهیم کرد.