به گزارش افکارنیوز،

ساسان انصاری با ابراز رضایتمندی از وضعیت تیمش در اردوی اوکراین گفت: از همان روز که من به پرسپولیس پیوستم شرایط این تیم را بسیار خوب و حرفه‌ای دیدم. همه چیز در تیم و باشگاه در سر جای خودش است و با برنامه پیش می‌رود.

وی افزود: در اردوی اوکراین روزی دو نوبت تمرین کردیم و بازی‌ها نیز در فاصله نزدیک به هم و فشرده برگزار شد. اردو به بهترین شکل از سوی برانکو مدیریت شد و از لحاظ امکانات همه چیز عالی بود. این اولین سال فوتبالی من است که آنقدر تمرینات پرفشار را پشت سر گذاشتم و مطمئن باشید نتیجه این تمرینات را در طول فصل خواهیم دید و دل هواداران را شاد خواهیم کرد.

هافبک - مهاجم پرسپولیس یادآور شد: قطعاً این فشار تمرینات باعث خواهد شد بازیکنان با آمادگی بهتری فصل را شروع کرده و به تمرینات سخت عادت کنند. مطمئن هستم که تیم از هر لحاظ فصل خوبی را پیش رو خواهد داشت.

انصاری زمانی که گفته می‌شود او در اردو بازیکن بی‌حاشیه‌ای است و در زمین مسابقه کاملاً خشن به نظر می‌آید، عنوان کرد: قبلاً هم خیلی‌ها به من این مسئله را گفته‌اند. من بیرون زمین شخصیت آرامی دارم و سعی می‌کنم در مواقعی که تمرین نیست استراحت خوبی داشته باشم. اهل رجزخوانی نیز نیستم و سعی می‌کنم آنچه از من خواسته است را انجام دهم. اینکه چقدر موفق باشم به تلاش خودم و کمک خدا بستگی دارد ضمن اینکه در زمین فوتبال با کسی تعارف ندارم چرا که آنجا جای تعارف نیست.

وی در پایان گفت: جا دارد از مدیریت باشگاه پرسپولیس تشکر کنم که این امکانات خوب را در اردو فراهم کردند. ما اردوی بسیار منظم و حرفه‌ای داشتیم و امکانات و برنامه ریزی‌ها از هر نظر عالی بود.