سرویس ورزشی افکار نیوز - در نيمه اول بازي كسل كننده اي از هر دوتيم شاهد بوديم گرچه ذوبيها در اين نيمه نبض بازي را در اختيار داشتند اما موفق به گلزني نشدند و دوتيم با تساوي بدون گل به رختكن رفتند.

به گزارش سرویس ورزشی افکار نیوز، با شروع نیمه دوم شاگردان ابراهیم زاده خیلی زود به گل رسیدند در دقیقه ۵۰ شوت سرکش محمد قاضی در کنج دروازه سوون سامسونگ جای گرفت در ادامه این تیم کره ای بود که حملاتی روی دروازه ذوب آهن انجام داد که در نهایت در دقیقه ۷۶ دروازه ذوب آهن را باز کردند و سرانجام بازی با نتیجه یک بریک به پایان رسید اما با توجه کسب این نتیجه در بازی رفت برای مشخص شدن تیم پیروز، بازی به وقت اضافه کشیده شد.

با شروع وقت اضافه درست در دقیقه ۷ نیمه اول داور عربستانی خطای علی احمدی مدافع تیم ذوب آهن را در داخل محوطه جریمه پنالتی اعلام کرد و این بازیکن را از بازی اخراج کرد و این تیم کره ای برای بار دوم از روی نقطه پنالتی دروازه ذوب آهن را باز کرد و تیم ذوب آهن ایران ناباورانه با جام باشگاههای آسیا خداحافظی کرد.


در حاشیه بازی:
*قبل از شروع بازی منصور ابراهیم زاده به همراه اصغر فروتن سرپرست این تیم به سمت نیمکت تیو سوون سامسونگ کره جنوبی رفتند و به آنها خوش آمد گفتند.

*داوری این بازی برعهده خلیل قمدی عربستانی بود که به همراه حسن کامرانی فر بازی پرحاشیه فرانسه و مکزیک را سوت زد اما در این بازی هم یک ضربه پنالتی مشکوک را به نفع تیم کره اعلام کرد و مدافع تیم ذوب آهن هم از بازی اخراج نمود و در این بازی ۳ بار به بازیکنان سوون سامسونگ و ۳ بار به بازیکنان ذوب آهن کارت زرد نشان داد.

*از سوی کانون هواداران باشگاه ذوب آهن این بازی برای هواداران رایگان اعلام شده بود که حدود ۸ هزار هوادار به ورزشگاه آمده بودند اما هواداران تیم سوون سامسونگ حدود ۵۰ نفر در ورزشگاه حاضر بودند.

*تعدادی از هواداران تیم ذوب آهن از نحوه قضاوت داور عربستانی این بازی هم ناراضی بودند و در پایان بازی هنگام ترک این داور از زمین مورد اعتراض شدید هواداران ذوب آهن قرار گرفت.

*در پایان بازی بازیکنان تیم ذوب آهن بلافاصله زمین بازی را ترک کردند اما حسن ماهینی مدافع متعصب تیم ذوب آهن دقایقی گریه کنان در زمین حضور داشت که با همراهی ابراهیم زاده این بازیکن زمین را ترک کرد.

*چندتن از هواداران تیم ذوب آهن از مشکلات مالی این باشگاه به شدت اظهار تاسف کردند و معتقد بودند باید مشکلات مالی بازیکنان را قبل از شروع این بازی حل می کردند تا بازیکنان با مشکلات کمتری پای به این میدان می گذاشتند.


داوری این نتیجه را رقم زد
بنا بر این گزارش منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم ذوب آهن در نشت خبری پایان بازی گفت: در این بازی ما بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتیم و فرصتهای گلزنی خوبی هم داشتیم و در روزی که بهتر از بازی رفت فوتبال بازی کردیم متاسفانه بازی را واگذار کردیم.

وی در مورد داوری بحثبرانگیز این بازی گفت: در مجموع نقش داوری در کسب این نتیجه بسیار پر رنگ بود چراکه داور این بازی گلی که فرشید طالبی زد به نظرم آفساید نبود و گل ما درست بود و آن پنالتی که این داور به نفع تیم کره اعلام کرد بسیار مشکوک و بحثبرانگیز بود.

سرمربی تیم ذوب آهن در پایان گفت: آرزو می کنم که ذوب آهن همچنان با اقتدار به مسیر موفقیت خود ادامه دهد و امیدوارم با روحیه بالا و تلاش بیشتر در لیگ حضور موفقی داشته باشیم و در سال آینده هم در بازیهای باشگاههای آسیا به نتایج بهتری دست پیدا نمائیم.


بازی سختی را پشت سر گذاشتیم

یون سونگ هیو سرمربی تیم سوون سامسونگ در نشت خبری پایان بازی افزود: ما در این بازی زحمات و تلاشهای بسیاری متحمل شدیم اما خیلی خوشحالم که با پیروزی زمین بازی را ترک کردیم.
وی گفت: در بازی رفت ما شناخت خوبی از تیم ذوب آهن نداشتیم اما در بازی رفت هم فرصتهای خوبی داشتیم اما در این بازی با شناخت بهتری پای به این میدان گذاشتیم و در نهایت در یک بازی بسیار سنگین و فشرده ما به پیروزی رسیدیم.
وي در مورد داوري اين بازي گفت : بهرحال هركدام از مربيان نظر متفاوتي نسبت به داوري دارند اما من به داوري احترام مي گذارم و در اين مورد صحبتي نمي كنم.