به گزارش افکارنیوز،

علیرضا منصوریان در پایان جلسه تجلیل از داوران لیگ برتر پاسخ خبرنگاران را داد:

وظیفه داشتم در مراسم تجلیل از داورها شرکت کنم

وظیفه‌ام بود که در مراسم تجلیل از داوران شرکت کنم، چون از دو سال پیش که کارم را در عرصه باشگاهی به صورت جدی شروع کردم، اعتقادم این بود که باید از جامعه جوان داوری حمایت شود. ما مربیان و سرمربیان تیم‌ها نباید با ادبیات خود به گونه‌ای عمل کنیم که برای داوران عزیز مشکل و حاشیه‌ای به وجود بیاید.

نسل داوران در حال تغییر است

یکی از دلایلی که باعث شد امروز اینجا باشم، احترام به داوران خوب کشورمان است و امروز من واقعا یک نسل جدیدی از داوران جوان کشورمان دیدم که سرآمد آنها داوران باتجربه‌ای چون علیرضا فغانی و محسن ترکی هستند. همانطور که گفتم احترام به این داوران عزیز وظیفه من است و اگر تا آخر مراسم نماندم به این خاطر بود که می‌خواهم سر تمرین تیمم حاضر شوم.

 

باید در خرماپزان به اهواز برویم

فرقی نمی‌کند با چه قرعه‌ای مواجه شده باشیم. 16 تیم در لیگ حضو دارند که همه با هم بازی می‌کنند. آنچه برای ما تا حدی راضی‌کننده است، بازی ماقبل دربی‌مان مقابل ماشین‌سازی در تهران است اما نکته منفی این است که باید هفته دوم در خرماپزان اهواز مقابل تیم استقلال خوزستان بازی کنیم. در دور برگشت هم ماقبل از دربی با ماشین‌سازی بازی می‌کنیم و هفته آخر هم در تهران بازی خواهیم کرد.

 

ناراحتم که از حضور هوادارن مان محروم می شویم

نفت تیم سابق من به شمار می‌رود و آنها برای من بسیار قابل احترام هستند. اینکه هواداران نمی‌توانند در این بازی حضور پیدا کنند خیلی بد است و ما از حق تماشاگران‌مان تا آنجایی که می‌توانیم دفاع خواهیم کرد. الان 15 سال است در اروپا دیگر تماشاگران را محروم نمی‌کنند و این یک کار منسوخ شده است و امیدوارم فوتبال ایران هم کاری نکند که تماشاگران از دیدن فوتبال‌های زیبا محروم شوند.

 

به شهباززاده احتیاج دارم

درباره بازگشت طارمی صحبتی ندارم چرا که این مسئله به خودشان برمی‌گردد اما تاکید می‌کنم که تیم ما همچنان به سجاد شهباززاده احتیاج دارد و من مهاجمان تیمم را براساس ماندن این بازیکن چیدمان کردم.  با شهباززاده صحبت‌های لازم انجام شده و به او گفتم وقتی این همه موانع وجود دارد نشان دهنده این است که ما علاقه نداریم وی را از دست بدهیم. سجاد قرار است تا امروز تصمیم نهایی خود را بگیرد.

70 درصد آماده ایم

از ادموند اختر تشکر می‌کنم که شرایط را برای برگزاری این اردو برای ما فراهم کرد. ما در این اردو تمرینات خیلی خوبی را انجام دادیم و در حال حاضر به 70 تا 75 درصد آمادگی از دید خودمان و نه مقایسه با دیگر تیم‌ها رسیده‌ایم. بعد از 4 هفته لیگ تعطیل خواهد شد و در تعطیلی لیگ سعی می‌کنیم بخشی از بدنسازی‌مان را در آن مقطع انجام دهیم.