به گزارش افکارنیوز،

علی نیکی که این روزها حسابی مشغول مدرسه فوتبالش است درخصوص سورپرایز جدیدش، استقلال علی‌ منصوریان و... با ما حرف می‌زند.

گویا این روزها خیلی سرت شلوغ شده
خدا را شکر مدرسه فوتبالی از چندی قبل راه‌اندازی کرده‌ام، مدرسه فوتبالی که در مراسم افتتاحیه‌اش بزرگان فوتبالی مانند علی کریمی، افشین پیروانی و... آمدند و شرمنده‌ام کردند.

شرایط این فصل استقلال را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
به نظرم علیرضا منصوریان خیلی خوب یار گرفته و تیمش را بدون حاشیه پیش می‌برد.

استقلال را با توجه به خریدهایش در قد و قواره قهرمانی می‌دانی؟
به نظرم استقلال خریدهای خوبی داشته اما از الان نمی‌توان در مورد قهرمانی اظهارنظر کرد.

می‌توان استقلال پرویز مظلومی و استقلال علی‌منصور را مقایسه کرد؟
به نظرم استقلال علی منصوریان از استقلال پرویز مظلومی بهتر است چون سرمربی جدید براساس نقاط ضعفی که استقلال در فصل گذشته داشته این تیم را خوب تقویت کرده است.

اما بعضی‌ها از روش‌های تمرینی منصوریان و مثلاً سرد کردن بازیکنان در پایان تمرین در بشکه‌های آب یخ ایراد می‌گیرند
به نظرم سرمربی استقلال براساس امکاناتی که دارد خوب کار می‌کند مثلاً خود من زمانی که علی منصوریان از فوتبال آلمان به ایران برگشته بود از ایشان یاد گرفتم که بعد از دوش آخر تمرین باید ۱۰ دقیقه دوش آب سرد بگیری تا بدن ریکاوری شده و به نوعی تخلیه شود.

گویا با علی منصوریان رابطه خیلی خوبی داری...
باور کنید از زمانی که منصوریان مربی استقلال شده من یک بار هم با ایشان حرف نزده‌ام اما زمانی که در استقلال بازی می‌کردم همیشه با علی‌آقا هم‌اتاق بودم چون عاشق مرام او بودم و خیلی دوستش داشتم. الان هم که این حرف‌ها را می‌زنم برای چاپلوسی یا مسئله دیگری نیست چون همه می‌دانند من آدم رو راستی هستم و اگر با کسی حال نکنم، اصلاً حرفش را نمی‌زنم.

این روزها بازیکنان پا به سن گذاشته قصد برگشت به فوتبال را دارند تو هوس برگشتن به دنیای بازیگری را نکردی؟
انگیزه من برای برگشتن به دنیای بازیگری کشته شده اما می‌خواهم با سورپرایز دیگری برگردم و همه را این‌گونه غافلگیر کنم.

یعنی با مدرسه فوتبال یا حضور در کلاس‌های مربیگری؟!
من مثل یکسری‌ها نیستم و لقمه بزرگ‌تر از دهانم برنمی‌دارم. دوست دارم همه چیز را اصولی پیش ببرم. رو دست سورپرایزهای من هم نیامده چه در زمان بازیگری و چه حالا. این بار هم مطمئن باشید با سورپرایزی بزرگ برمی‌گردم که هیچ‌کس فکرش را نمی‌کند.

مدعیان قهرمانی را چه تیم‌هایی می‌دانی؟
به نظرم بازیکنان خوب در همه تیم‌ها پخش شده‌اند ولی سپاهان، پرسپولیس و استقلال تیم‌های خوبی دارند و مدعیان اصلی قهرمانی لیگ شانزدهم هستند.

درخصوص برگشتن مهدی طارمی به تیم پرسپولیس چه نظری داری؟
مهدی طارمی بازیکنی باکیفیت با سطح بالای بازی است. بازیکنی که بعد از رفتن به ترکیه دوباره به پرسپولیس برگشت و البته خیلی زود هم از سوی هواداران بخشیده شد. به نظرم مهدی به لحاظ عاطفی در فوتبال ترکیه به مشکل برخورد و کار خوبی کرد که برگشت. مسلماً حضور او هم به سود پرسپولیس خواهد بود چون بدون تعارف در شرایط فعلی یکی از بهترین مهاجمان فعلی فوتبال ایران است.