به گزارش افکارنیوز،

رضا عنایتی در مورد وضعیت صبا گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و برای مسابقات لیگ آماده می‌شویم؛ روز دوشنبه بازی حساسی مقابل صنعت نفت آبادان داریم که امیدواریم عقب افتادگی شروع تمرینات را با نتایج خوب در چهار هفته ابتدایی جبران کنیم.

او با اشاره به دیر آغاز شدن تمرینات پیش فصل صبا ابراز کرد: نمی‌توانیم بگوییم بدون مشکل هستیم اما تمرینات فشرده‌ای داشتیم و با همدلی که بین بازیکنان وجود دارد امیدواور هستیم نتایج خوبی در بازی‌های پیش رو بگیریم؛ البته 20 روز هم بعد از هفته چهارم داریم که تلاش می‌کنیم در چهار مسابقه اول نتایج خوبی بگیریم و بعد از آن عقب ماندگی تمرینات پیش فصل را جبران کنیم.

مهاجم صبا در خصوص دیدار برابر صنعت نفت در هفته اول لیگ برتر گفت: شناخت نسبی از این تیم داریم ولی آنها تغییرات زیادی پس از صعود به لیگ برتر داشتند. همین قدر شناخت داریم که کادر فنی و مربیان تیم، در موردشان صحبت کردند.

عنایتی اضافه کرد: اصلا نباید همچین حرفی زد که مسابقه راحتی مقابل صنعت نفت داریم. اصلا در لیگ بازی آسان مخصوصا برابر اینگونه تیم‌های ناشناخته وجود ندارد. تیم صنعت نفم می‌آید که بگوید حرف‌های زیادی برای گفتن دارد پس بنابر این نباید همچین فکری کنیم.

او پیرامون تغییرات زیادی که در ترکیب صبا به وجود آمده است، گفت: با تمام بازیکنان جدید در یک تیم بودم و از همدیگر شناخت داریم. از این نظر شرایط‌مان خوب است. مثلا با هاشم بیک‌زاده در استقلال، کیوان امرایی و پویا سیف‌پناهی در مس و صبا یا دیگر بازیکنان؛ تغییرات در کار تیم بی‌تاثیر نیست ولی سعی می‌کنیم زودتر هماهنگ شویم تا به مشکل نخوریم.

مهاجم صبا در مورد بازگشتش به تیم قم و سال آخر فوتبالش گفت: مطمئنا امسال خداحافظی من اتفاق خواهد افتاد. صبا تیم قابل احترامی برای من بوده که خاطرات بسیار خوبی با آن داشتم. طی دو سالی که در گذشته بازیکن صبا بودم در کورس آقای گلی قرار گرفتم اما متاسفانه هفته آخر آن را از دست دادم. صبا تیم خوش یُمنی برای من است و امیدوارم برای آن مثمر ثمر باشم. همیشه برای آقای گلی امیدوار هستم و تلاش می‌کنم امسال دوباره به آن برسم.