به گزارش افکارنیوز،

سرپرست سابق تیم استقلال گفت:پارسال سرپرست این تیم بودم و به صراحت می گویم اتفاقاتی که در استقلال رخ می دهد خنده دار است.

فرزاد مجیدی در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: استقلال شرایط خوبی دارد. این تیم در شرایط بدنسازی بوده ولی توانست در بازی اول خودش ارائه گر یک فوتبال خوب باشد. من به آینده این تیم امیدوار هستم و قاطعانه می گویم که استقلال قهرمان می شود.

وی ادامه داد: من یک مصاحبه ای چند وقت پیش انجام دادم. دیگر نمی خواهم درباره آن صحبت کنم. استقلال نیاز به آرامش دارد. من در آن مصاحبه واقعیت ها را گفتم. مردم همه چیز را می دانند. آن ها که بعد از دربی گریه کردند مردم بودند. همین هوادارانی که همیشه پشت استقلال بودند. اگر پیش از شروع بازی ها این حرفها را زده ام همه درست بوده است. اما الان که لیگ شروع شده است نباید دیگر آرامش تیم را به هم بزنیم. این حرفها را به خاطر دوست خوبم منصوریان زدم تا این بنده خدا را اذیت نکنند. من کدهایی داده ام تا آقایان یک سری چیزها برایشان روشن شود. حرفهایی زدم که برایم خیلی گران تمام شد. دیگر هم نمی خواهم صحبتی انجام دهم.

سرپرست سابق تیم استقلال درباره شکایت بهرام افشارزاده از وی اذعان داشت: ایشان پای شکایتشان بایستد و هر جا بخواهد من پاسخگو هستم. هیچ مشکلی هم با این موضوع ندارم.

مجیدی درباره صحبت های بعضی از اعضای کادر فنی سابق علیه خودش تصریح کرد: من دیگر جواب هیچ کس را نمی دهم. اگر آن ها جوابی داده اند حتما حرفهایم درست بوده که آن ها ناراحت شده اند.

وی درباره اوضاع استقلال امسال بیان داشت: شما به بازی اول این تیم نگاه نکنید. فکر می کنم بدنسازی سنگینی داشته اند. مطمئنم استقلال در کورس قهرمانی می ماند. کادر فنی بسیار خوب، مدیریت علی منصور و شناختی که از وی دارم او این تیم را جمع و جور می کند و امسال می تواند قهرمان شود. من روی صحبتم با هواداران است. احساسی برخورد نکنند. این تیم از هفته سوم به بعد تازه روی غلتک می افتد. تنها چیزی که الان استقلال نیاز دارد، حمایت هواداران است. آن ها باید هر روز به محل تمرین رفته و این تیم را حمایت کنند.

مجیدی ادامه داد: من به عنوان یک استقلالی حاضرم همه جوره از این تیم حمایت کنم.من حاضرم برای موفقیت استقلال حتی برای تیم بوق بزنم تا تیم قهرمان شود.من استقلالی هستم.درست است یک سری افراد کنار تیم هستنتد که نمی دانند فوتبال چی هست ولی من با همه وجود تیمم را دوست دارم.

وی افزود: باید اینجا درباره لباس تیم در بازی نفت صحبت کنم. پارسال سرپرست این تیم بودم و به صراحت می گویم اتفاقاتی که در استقلال رخ می دهد خنده دار است. این لباس ها در شان استقلال نیست. وقتی شنیدم چه اتفاقی افتاده واقعا خجالت کشیدم. ما پارسال هم چنین مشکلاتی را داشتیم و باید از ابتدای فصل جلویش را می گرفتیم. در نیم فصل که من آمدم به لباس ها ایراد گرفتم. پیراهن های ما فقط در بازی ها خارجی بود اما در تمرینات از لباس های ایرانی استفاده می کردیم و روی این لباس ها آرم خارجی می زدیم! تمام تی شرت های ما برند اسپانسر نبود و باید این مساله را پیگیری کنند. جهانیان و هیات مدیره باید ببینند این وسط چه خبر است. امسال نمی دانم چه برندی استفاده می کنند اما باید ببینیم طرف قرارداد و شرکا چه کسانی هستند. باید ببینیم این لباس در شان تیم هست یا خیر؟ در شان تیم استقلال نیست که پارچه به لباس وصله کنند. این جا استقلال،محبوب ترین تیم ایران است.آقایان اینجا تیم محلی نیست به خدا!نمی دانم در تیم محبوبم چه خبر است.

سرپرست پیشین آبی ها خاطرنشان کرد:واقعا از جهانیان ممنون هستم که تنها کسی بود که یک زنگ به ما زد و خسته نباشید گفت. خدا پدر و مادرش را برایش حفظ کند. ایشان استقلال را دوست دارد و برای تیم زحمت می کشد. از دوستان می خواهم در این مساله ورود کنند.

مجیدی درباره پیراهن شماره 7 استقلال و دادن آن به بختیار رحمانی گفت:در این باره صحبتی ندارم.

وی ادامه داد:اصول مربیگری را باید از فرهاد کاظمی یاد گرفت.یک روزهایی بود تیم ما در سال 73 با 13 نفر تمرین می کرد.با اینکه کم بودیم ولی برخی بازیکنان دیر می آمدند کاظمی اجازه تمرین را نمی داد.الان متوجه می شوم فرهاد کاظمی چه می گفت.چند وقت پیش هم با او صحبت کردم.او فردی است که نظم و دیسپلین دارد.من هم خودم آرزو دارم کنار مربی مثل فرهاد کاظمی کار کنم.

مجیدی درباره بازگشت منصور پورحیدری به نیمکت استقلال بیان داشت:واقعا خوشحالم پورحیدری روی نیمکت استقلال نشست.امیدوارم منصورخان در گرمای اهواز اذیت نشود و اگر هم اذیت شد نصرالله عبداللهی عزیز بهترین فرد برای جانشینی اوست.امیدوارم سایه پورحیدری تا سال های سال بالای سر استقلال باشد.