به گزارش افکارنیوز،

 ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس بعد از تمرین امروز در جمع خبرنگاران درباره عملکرد علیرضا بیرانوند گلر ملی پوش پرسپولیس در هفته نخست برابر سایپا گفت: عملکرد بیرانوند در هفته نخست خیلی خوب بود. او در برابر سایپا کلین شیت کرد و نمره قبولی گرفت. چند سیو خوب روی ارسال‌ها داشت و چند موقعیت از حریف گرفت.

پانادیچ درباره جدایی لوبانف دروازه‌بان ازبکستانی پرسپولیس و اینکه او بابت نیمکت نشینی‌اش ناراحت بوده و به این دلیل جدا شده گفت: لوبانف به هیچ عنوان از شرایطش ناراضی و ناراحت نبود. او به نیمکت‌نشینی هیچ اعتراضی نداشت چون یک بازیکن حرفه‌ای بود. واقعیت آن است که او دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان بود و اگر کماکان نیمکت‌نشینی‌اش در پرسپولیس ادامه داشت، جایگاه خود را در تیم ملی از دست می‌داد و این در دنیای فوتبال کاملا منطقی و حرفه‌ای است. ما درون دروازه گلر تیم ملی ایران را داریم و بدیهی است که باید او بازی کند بنابراین با شرایط تصمیم گرفت از ما جدا شود. 

مربی گلرهای پرسپولیس در ادامه درباره جانشین لوبانوف و اینکه دروازه‌بان بعدی پرسپولیس داخلی یا خارجی خواهد بود گفت: این مساله جزو اسرار باشگاه است و الان وقت آن نیست که درباره آن صحبت کنیم و حتی در همین حد بگویم که چند گزینه داریم که در حال بررسی آنها هستیم، هواداران نگران نباشند حتما یک گلر خوب جذب می‌کنیم.