به گزارش افکارنیوز،

رقم قرارداد قاسم حدادی فر که بیش از 1میلیارد و چهارصد میلیون تومان عنوان شده است، در شرایطی محقق خواهد شد که این بازیکن بتواند در بیش از 50 درصد بازیها به میدان برود و اکنون که این قضیه تقریباً منتفی است رقم قرارداد حدادی فر یک میلیارد تومان خواهد بود.

در همین ارتباط بایستی این نکته را متذکر شد که همانطور که یحیی گل محمدی نیز متذکر شد یافتن جانشین چنین بازیکنی در حال حاضر در فوتبال ایران امکان پذیر نیست و باشگاه ذوب آهن که در دو سال اخیر با تکیه بر توانمندی این هافبک خود بهترین تیم ایرانی با کسب سه جام و حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا بوده است، می داند بر روی چه بازیکنی سرمایه گذاری کرده است.
ناگفته نماند که قاسم حدادی فر که طی دوران فوتبالش هیچگاه پیراهن تیم محبوبش ذوب آهن و شهرش را با هیچ پیراهنی عوض نکرد و در هر شرایط مالی یار و همراه باشگاهش بود در این شرایط نیز باشگاه ذوب آهن را همراهی خواهد کرد.
همچنین بایستی به این موضوع اشاره کرد که رقمهای قرارداد بازیکنان ذوب آهن به صورت شفاف و با آپشن موفقیت در فصل اعلام شده است و با رقم قرارداد برخی باشگاهها که مشخص است برخی از اعداد آن واقعی نیست سنخیتی ندارد.