به گزارش افکارنیوز،

مسعود تابش درباره آخرین وضعیت پادوانی و اینکه آیا این مدافع حق حضور در تمرین تیم استقلال را دارد، اظهار داشت: پادوانی با سپاهان قرارداد دارد و اگر بخواهد به هر تیمی برود باید درخواست رسمی خود را به ما داده و باشگاه خواهان او هم با ما ما صحبت کند. هیچ بندی در قرارداد او وجود ندارد که به او اجازه فسخ قرارداد یک طرفه را بدهد.

وی ادامه داد: من شنیده‌ام پادوانی سر تمرین استقلال حاضر شده اما این حضور او با لباس شخصی بوده و تمرین نکرده است. شاید برای دیدن رفیقش به آنجا رفته باشد.

قائم مقام باشگاه سپاهان در مورد تصمیم نهایی این باشگاه نسبت به پادوانی تصریح کرد: ما بازیکنی را به زور نگه نمی‌داریم ولی اگر می‌خواهد جدا شود نیاز به اجازه ما دارد. در مورد باشگاه استقلال تهران صحبتی با ما نشده است و فقط استقلال خوزستان نامه رسمی به ما زده است.

تابش در مورد طلب پادوانی از سپاهان اظهار داشت: این‌که گفته می‌شود او 500 هزار دلار از ما طلب دارد صحت ندارد و فقط مبلغ کمی از قرارداد فصل قبل او باقی مانده است که هنگام تسویه به او پرداخت می‌شود. قرارداد فصل جدید او بابت بازی کردن برای سپاهان بوده است و قرار نیست در چنین حالتی به او پول بدهیم.

وی درخصوص شرایط هادی عقیلی و جدایی‌اش این بازیکن از سپاهان و پیوستنش به تیم سیاه‌جامگان گفت: بحث عقیلی به کلی فرق می‌کند. او سال‌ها در سپاهان حضور داشته و قدیمی این باشگاه محسوب می‌شود. او به هر تیمی بخواهد برود با او کنار می‌آییم.