به گزارش افکارنیوز،

 سردار آزمون پس از دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر گفت:خدا را شکر که سه امتیاز را از قطری‌ها در بازی اول گرفتیم. ثابت کردیم بازی 90 دقیقه است.

وی افزود: داور خیلی بد قضاوت کرد. نمی‌دانم ما چه بدی به داور کرده بودیم که این‌قدر عملکردش افتضاح بود. او طوری سوت زد که فکرمان را مشغول کرد و نتوانستیم تمرکز کافی را داشته باشیم. داوری در همه دقایق علیه ما بود و  خیلی اذیت شدیم. خطاهای صددرصد را نمی‌گرفت ولی برای قطری‌ها راحت سوت می‌زد.

مهاجم تیم ملی تصریح کرد: وقتی گل اول را زدیم، قطری‌ها کار عجیبی انجام دادند. به آنها برخورده بود. فوتبال است، این مسائل پیش می‌آید.

آزمون با اشاره به انتقاد شدید قطری‌ها از رفتار جواد نکونام مربی تیم ملی ایران، گفت: آنها حق اعتراض ندارند و فقط رفتار ایرانی‌ها را می‌بینند. این حرف‌ها را می‌زنند چون غیرت ندارند. یکسری بازیکنان اروگوئه‌ای و غنایی در تیم ملی قطر بازی می‌کنند و اصلا بازیکن قطری در این تیم ندارند. من تا به حال ندیده بودم یک تیمی بگوید گل می‌زنید، شادی نکنید. آن وقت خودشان با توپ به کمر جواد نکونام می‌کوبند. کلا اینها همین طوری هستند و اصلا بلد نیستند فوتبال بازی کنند.

وی گفت: این بازی گل نزدم و آقای قوچان‌نژاد کار را تمام کرد اما ان‌شالله در بازی با چین گل می‌زنم.