به گزارش افکارنیوز،

سروش رفیعی ماه های آخر خدمت سربازی خود را سپری می کند و در پایان نیم فصل اول لیگ شانزدهم می تواند با ترک تراکتورسازی، فوتبال خود را در تیم دیگری دنبال کند. در این میان اما سرنوشت هافبک مهاجم تکنیکی فوتبال ایران تحت تاثیر ادعاهای گوناگونی قرار دارد.

 

 نعیم سعداوی سرمربی فولاد خوزستان بارها در مصاحبه های خود اعلام کرده با توجه به قرارداد سروش رفیعی با فولادی ها یک جای خالی برای بازگشت رفیعی در لیست قرمزهای خوزستانی خالی نگه داشته و منتظر است تا با فرارسیدن نیم فصل رفیعی به ترکیب این تیم اضافه شود تا تردیدهایی درباره قرارداد رفیعی با فولادی ها ایجاد شود.

 

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به سوال ورزش سه درباره قرارداد سروش رفیعی با این تیم، ابراز بی اطلاعی کرد و گفت که در این مورد اطلاعی ندارد.

 

واکنش سرپرست فولاد در کنار اظهارات قاطعانه نعیم سعداوی مبنی بر بازگشت رفیعی با توجه به قرارداد این بازیکن با فولادخوزستان نشان دهنده تردیدهایی در قرارداد این بازیکن است که اظهارات طاهری عضو کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تکلیف این تردیدها را مشخص می کند.

 

طاهری در توضیح موضوع قرارداد رفیعی با فولاد خوزستان به ورزش سه گفت: این بازیکن با فولاد خوزستان قرارداد ندارد و با اتمام دوران سربازی خود بازیکن آزاد به شمار می رود و می تواند تیم بعدی خود را انتخاب کند.

 

توضیحات طاهری نشان می دهد که سروش رفیعی قراردادی با فولادخوزستان ندارد و این بازیکن می تواند پس از اتمام قرارداد با تراکتورسازی همانگونه که از قبل انتظار می رفت، فوتبال خود را در تیمی که به آن علاقه مند است، ادامه دهد.

 

رفیعی که درخشش خود را مدیون فولاد است قصد دارد پس از اتمام دوران سربازی خود فوتبال خود را در لیگ های مطرح اروپایی و خارج از ایران ادامه دهد.