به گزارش افکارنیوز،

هشتاد و سومین شهرآورد پایتخت در هفته ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور فردا /جمعه/ از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می شود.

هافبک سابق استقلال تهران پیرامون بازی فردا گفت: اوضاع استقلال مساعد نیست و به دلیل نتیجه نگرفتن لازم در لیگ برتر، استرس فراوانی بر بازیکنان وجود دارد.

احمد جمشیدیان افزود: استقلال تاکنون نتوانسته کیفیت واقعی خود را نشان دهد و طبیعی است که در بازی فردا مقابل پرسپولیس برای نباختن وارد زمین شود و نیم نگاهی هم به تساوی داشته باشد.

جمشیدیان بیان کرد: پرسپولیس هم شادابی سال قبل را ندارد و با وجود اینکه صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر است اما همانند شروع فصل قبل بازی می کند و شرایط این تیم هم به کیفیت نیم فصل دوم سال قبل نرسیده است.

وی ادامه داد: برانکو نیز با این شرایط جانب احتیاط را رعایت می کند و به طور حتم تیم او ابتدا برای کسب تساوی وارد زمین می شود.

بازیکن سابق استقلال در خصوص بازیکنان کلیدی دو تیم در بازی فردا گفت: در استقلال مهدی رحمتی، کاوه رضایی و جابر انصاری مهره های تاثیرگذار محسوب می شوند و در پرسپولیس نیز سید جلال حسینی، مهدی طارمی و محسن مسلمان نقشی اساسی دارند.

وی تصریح کرد: البته اگر رامین رضائیان به بازی گرفته شود در کارهای هجومی می تواند راهگشای فنی برانکو باشد.

جمشدیان با اشاره به اینکه آرزوی قلبی برای پیروزی تیم استقلال در شهرآورد روز جمعه هفته جاری را دارد، گفت: هیچ چیزی مثل برتری در شهرآورد فردا نمی تواند منصوریان را از بحران نجات دهد و سه امتیاز این دیدار داروی نجات بخش استقلال و منصوریان است.

وی تاکید کرد: با اینکه از صمیم قلب دوست دارم استقلال پیروز میدان باشم اما احساس من تساوی دو تیم است.

احمد جمشیدیان در سال های 92 و 93 به مدت یک فصل در تیم استقلال تهران بازی کرد.