به گزارش افکارنیوز،

کاظمی پس از نزدیک به یک سال فعالیت سخت در جمع مشهدی ها در حالی تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفته که رسیدگی نکردن به مطالبات مالی موضوع جدایی را در ذهن کاظمی بزرگ کرده است. این تیم مشهدی سال گذشته کاظمی را جانشین سعید رمضانی کرد و این مربی توانست سیاه جامگان را در لیگ نگه دارد؛ اما در حالی که همه انتظار داشتند کاظمی به تیم دیگری برود، او در مشهد ماند تا یک سال خوب را با این تیم طی کند که این آرزو هم به نتیجه نرسید و سیاه جامگان قاعدتا باید به دنبال مربی دیگری باشد.

 

در حالی که انتظار می رفت سیاه جامگان با شرایط امسال حتی در جمع مدعیان لیگ قرار بگیرد، آغاز خوش سرمربی سابق سپاهانی ها در این باشگاه فعلا به فرجامی ناخوش منتهی شده است. البته مدیران سیاه جامگان هنوز زیربار تغییرات نمی روند اما به نظر کارد به استخوان کاظمی رسیده و او به هیج عنوان حاضر نیست در مشهد بماند.

 

کاظمی که امسال با بودجه ای نزدیک به 6 میلیارد اما با دست خالی تیم سیاه جامگان را با نفراتی نسبتا خوب مهیای حضور در لیگ برتر می کرد و نتایج خوبی هم گرفت در نهایت دیگر انرژی کار با شرایط فعلی را ندارد. موضوع مهم از بین رفتن کاری است که او در مشهد کرده؛ اضافه کردن پرتعداد بازیکنان جوان به بدنه تیم سیاه جامگان.