به گزارش افکارنیوز،

ملی پوشان فوتسال ایران در آخرین بازی جام جهانی از ساعت 20:30 فردا شنبه در سالن ال پوئبلو شهر کالی کلمبیا به مصاف پرتغالی خواهند رفت که در نیمه نهایی با نتیجه 5 بر 2 مقابل آرژانتین شکست خورده است.

مسؤولان برگزاری جام جهانی داوران دیدار رده بندی را مشخص کردند که بر همین اساس الساندرو مالفر ایتالیایی، برترین داور جهان در سال گذشته قضاوت دیدار ایران و پرتغال را بر عهده خواهد داشت؛ این داور در هیچ یک از بازی‌های پرتغال حضور نداشته اما داور سوم دیدار سوم مرحله گروهی ایران برابر آذربایجان بوده است.

کریس کولی از کشور استرالیا داور دوم این دیدار انتخاب شده که او در بازی اول گروهی پرتغال برابر کلمبیا میزبان جام جهانی به عنوان داور سوم قضاوت داشته و به غیر از آن در هیچکدام از بازی‌های ایران و پرتغال داوری نکرده است.

سومین داور بازی رده‌بندی جام جهانی خالد هنیش از مراکش است که او در مسابقه‌های ایران قضاوتی نداشته اما دو بار در مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی به ترتیب داور اول و داور دوم دیدارهای پرتغال برابر کاستاریکا و آذربایجان بوده است.

یوری گارسیا سانچز از کشور کلمبیا هم که در بازی مرحله یک هشتم نهایی ایران و برزیل داور سوم بود به عنوان وقت نگهدار دیدار ایران و پرتغال معرفی شده است.

همچنین فرناندو گوتیرز اسپانیایی، دنیل رودریگز اروگوئه‌ای، نورالدین بوکوئف از قرقیزستان و خمیس حسن الحمسی از امارات به عنوان داوران دیدار فینال جام جهانی بین تیم‌های روسیه و آرژانتین که ساعت 23:30 فردا شنبه برگزار می‌شود انتخاب شدند.