به گزارش افکارنیوز،

منچستریونایتد در حالی فردا (یکشنبه) در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس در اولدترافورد پذیرای استوک‌سیتی است که پس از پایان تعطیلی موقت بازی‌ها به خاطر انجام مسابقات ملی، شیاطین سرخ در فاصله 9 روز چهار بازی سخت در پیش دارند و به ترتیب باید به مصاف لیورپول (لیگ برتر)، فنرباغچه (لیگ اروپا)، چلسی (لیگ برتر) و منچسترسیتی (جام اتحادیه انگلیس) بروند.

ژوزه مورینیو که 10 بازی است هدایت شیاطین سرخ در رقابت‌های مختلف را بر عهده دارد، در کنفرانس خبری پیش از بازی با استوک گفت: نیاز به زمان دارم. نیاز دارم که بازیکنانم بازی کنند، نیاز به این دارم که بازیکنانم را در شرایط متفاوت ببینم و نیاز به این دارم که درک بهتری از آنها پیدا کنم.

وی افزود: نکات زیادی از بازیکنان هست که تنها می‌توان در طولانی‌مدت و از کار با آنها به دست آورد. کار طولانی مدت باعث می‌شود شناخت بهتری از بازیکنان پیدا کنم. همیشه چیزهای زیادی برای سورپرایز شدن هست، آن هم پس از سه یا چهار و یا پنج ماه کار کردن.

سرمربی پرتغالی سرخپوشان منچستر تصریح کرد: هر بازی شناخت بیشتری از بازیکنانم پیدا می‌کنم، به خصوص آنهایی که در ترکیب حضور دارند. البته که دوست دارم بازیکنان بیشتری در ترکیب حضور پیدا کنند تا بتوانم از تمامی بازیکنان شناخت بهتری پیدا کنم. بازی در لیگ اروپا بیشتر از هر رقابت دیگری برای لیگ‌‎های داخلی مزاحمت ایجاد می‌کند چون ما پنجشنبه باید در لیگ اروپا بازی کنیم و سپس به فاصله دو یا سه روز باید در لیگ برتر به میدان برویم.

مورینیو تأکید کرد: هر بازی بزرگ است. بازی با واتفورد هم بازی بزرگی بود که ما سه امتیاز را به حریف واگذار کردیم و تفاوت زیادی با شکست مقابل منچسترسیتی داشت. از این‌رو هر بازی برای من مهم است. چند بازی بزرگ در ماه اکتبر داشتیم، اما در عین حال بازی‌های بانشاطی بود.