به گزارش افکارنیوز،

محمد کشاورز، کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان تصمیم گرفته تا از بازی‌های ملی خود در دیدار رده‌بندی جام جهانی فوتسال کلمبیا خداحافظی کند.

متن پیام خداحافظی کاپیتان محمد کشاورز به شرح زیر است:

«سلام. امروز در روز تاریخی فوتسال کشور و حضور در بازی رده‌بندی جام جهانی کلمبیا (ایران - پرتغال) یک تصمیم بزرگ گرفته‌ام. تصمیمی که قبل از جام جهانی به آن فکر کرده بودم و الان برای اجرای آن مصمم هستم. امروز آخرین حضورم  است که در خدمت تیم ملی هستم و خداحافظی رسمی خود را از بازی‌های ملی اعلام می‌کنم.

بیش از 13 سال با افتخار و عشق در خدمت تیم ملی بوده‌ام و برای سربلندی کشور و مردم خوب و عزیزم از هیچ  تلاش و کوششی دریغ نکرده‌ام. امروز که از تیم ملی خداحافظی می‌کنم خوشحالم که به لطف خدا و دعای  شما مردم عزیز آرزوی دیرینه‌ام که شکست برزیل پرافتخارترین تیم دنیا و حضور در جمع چهار تیم برتر دنیا و ان‌شاالله ایستادن بر سکوی جهانی بوده تحقق یافته و از این بابت خدا را شکر می‌کنم.

به نظرم حال وقت آن رسیده که فرصت را به جوان‌ترها داد تا برای آینده فوتسال کشور بیش از پیش خوشبین باشیم. امروز را همچون روز اول حضور در تیم ملی  هیچگاه فراموش نمی‌کنم. تمام انگیزه من در تیم ملی کسب افتخار برای کشورم و شاد کردن مردم بوده و در زمان‌ها و بازی‌هایی که موفق به این امر شده‌ام از خدا ممنونم و آن را وظیفه خود دانسته و در زمان‌هایی که علی‌رغم تمام تلاشم ناموفق بوده‌ام، عذرخواهی می‌کنم.

در این سالها افراد زیادی به من کمک کرده‌اند که تعدادشان بسیار زیاد است که از تک‌تک‌شان تشکر می‌کنم و خود را مدیون آنها می‌دانم. در پایان تشکر اصلی را از شما مردم بزرگ کرده که همیشه حامی من و تیم ملی فوتسال بوده‌اید که مطمئنم نمی‌توانم محبت شما را جبران کنم.

برای تیم ملی کشورم در بازی پیش‌رو در رده‌بندی جام جهانی مقابل پرتغال و بازی‌های آینده آرزوی موفقیت دارم.

محمد کشاورز. دهم/ مهر/ 1395 کلمبیا».

محمد کشاورز در چهار دوره از رقابت‌های جام جهانی (2004-2008-2012-2016)، شش دوره از رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا (2004-2008-2009-2010-2012-2016)، دو دوره از بازی‌های المپیک آسیایی سالنی در سال‌های 2007-2014، سه دوره از مسابقات گرند پریکس برزیل، حضور داشته و همچنین عنوان  بهترین بازیکن سال آسیا را در سال 2001 و  دو با حضور در جمع 10 بازیکن برتر جهان را به خود اختصاص داده است.