به گزارش افکارنیوز،

امیر عابدینی درباره همه چیز و همه کس حرف می زند و هیچ سوالی را بی جواب نمی گذارد حتی اگر اطلاعی درباره آن نداشته باشد، سعی می کند چند جمله ای بگوید.

این مدیر پابه سن گذاشته فوتبال که در حال حاضر در فدراسیون مسوولیت بخش اقتصادی و بازاریابی را دارد و عملکرد فوق العاده ضعیفی در این سه ماهه از خود نشان داده، درباره هدایتی و کمک هایش به پرسپولیس حرف های خواندنی مطرح کرده است.

شما می‌دانید که هدایتی چقدر به پرسپولیس کمک مالی کرده است؟

من رقم دقیق را نمی‌دانم چرا که با هدایتی در این باره حرف نزده‌ام. با این حال این را می‌دانم که پرسپولیسی ها هر زمان که پول کم می آوردند سراغ هدایتی می‌رفتند و از آنها پول قرض می‌کردند. این را من با چشم های خودم می‌دیدم و پرسپولیسی ها نمی‌توانند ادعا کنند که از هدایتی پول نگرفته‌اند.

شما می‌دانید که شکل پول‌هایی که هدایتی به پرسپولیس داده چطور است؟ آیا این پول‌ها به صورت زیرمیزی پرداخته شده یا در قرارداد بازیکنان آمده است؟

واقعا من قرارداد بازیکنان پرسپولیس را ندیده‌ام و نمی‌دانم این پول‌ها به چه شکلی پرداخته شده است. با این حال این که پرسپولیسی‌ها از هدایتی پول گرفته‌اند قطعی است.

اعتراف عابدینی از پولهای میلیاردی هدایتی به پرسپولیس

شما باورتان می‌شود رضاییان و طارمی بدون پرداخت پول بابت رضایت‌نامه قراردادشان را با ریزه اسپور فسخ کردند و با پرسپولیس قرارداد امضا کردند؟

این موضوع را نمی‌توان دقیق گفت. شاید اصلا رضاییان و طارمی قراردادی با ریزه اسپور امضا نکرده بودند و شاید اتفاق‌های دیگری افتاده است. من این را نمی‌توانم بگویم چراکه کسی از نحوه جدایی این بازیکنان خبر ندارد و ما هم نمی‌توانیم در مورد آن اظهار نظر کنیم.

هدایتی بابت تبلیغ استیل آذین پشت پیراهن پرسپولیس چقدر پول پرداخت کرده است؟

قیمت آن تبلیغ 10 میلیارد تومان است و هدایتی این مبلغ را پرداخت کرده است. البته تا جایی که من می‌دانم هدایتی این پول را  به اسپانسر باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده است ولی به هرحال این باشگاه هم از این قرارداد سود می‌برد.