به گزارش افکارنیوز،

حمیدرضا فرزانه درباره استعفایش از هدایت تیم استقلال اهواز، اظهارکرد: خودم از این سمت استعفا دادم و این کار من دلیل خاصی نداشت. باشگاه همه شرایط را برای من فراهم کرد.

حمیدرضا فرزانه در پاسخ به این سوال که در بدو پذیرفتن هدایت این تیم بسیار مصصم به انجام کار بودید و چرا اکنون شرایط به این صورت شد؟ گفت: بله من مصمم بودم ولی دیگر خودم نخواستم که ادامه دهم.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال استقلال اهواز بیان کرد: من خیلی برای این باشگاه زحمت کشیدم و تلاش کردم و تیم خیلی خوبی هم درست کردیم.

حمیدرضا فرزانه در خصوص علت جدایی‌اش نیز عنوان کرد: در این شرایط نمی توانم یکسری صحبت ها را داشته باشم و می خواهم باشگاه در آرامش باشد، چرا که این باشگاه را دوست دارم و نمی خواهم مسایل دیگری عنوان شود و تا لحظه آخر هم از این تیم حمایت می کنم.

حمیدرضا فرزانه گفت: باشگاه نیز از من خواسته است که به عنوان مشاور کنار تیم باشم و اگر کاری از دستم بر آید، انجام می دهم و به آن ها کمک می کنم. ان شاءالله در یک فرصت دیگر توانایی مان را عرضه کنیم.

حمیدرضا فرزانه تاکید کرد: تیم خوبی درست کرده ایم و ان شاءالله این بازیکنان به لیگ برتر برسند و در این سطح بازی و آینده شان را تضمین کنند.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال استقلال اهواز بیان کرد: به هر حال قسمت این گونه بود و کمی هم بدشانسی آوردیم و ان شاءالله در جایی و شرایط دیگر بتوانم کمک کنم.