به گزارش افکارنیوز،

علی‌ کریمی درباره آخرین وضعیت مصدومیت و روند درمانی خود اظهار داشت: متاسفانه مصدومیت کهنه‌ای در ایران داشتم که در جریان تمرینات تیم دینامو تشدید شد و با تشخیص کادرپزشکی باید دوره درمانی را سپری می‌کردم.

کریمی افزود: این مصدومیت چند وقتی است که من را گرفتار خود کرده اما خدا را شکر شرایط خوبی دارم و تمرینات را با تیم اصلی دیناموزاگرب آغاز کرده‌ام. این مصدومیت طولانی مدت من را یک مقدار از برنامه‌هایم عقب انداخته اما در تلاش هستم تا بزودی به ترکیب اصلی تیم برسم.

هافبک تیم دیناموزاگرب درباره انتخاب سرمربی جدید بلغاری این تیم گفت: در این چند روز که مربی جدید دیناموزاگرب انتخاب شده شاهد تمرینات خوبی از سوی وی هستیم. یک مربی جوان که سابقه سرمربیگری تیم ملی بلغارستان و یکی از تیم‌های این کشور که در حال حاضر در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد را در کارنامه خود دارد.

کریمی افزود: امیدواریم با حضور این مربی بتوانیم ناکامی‌های لیگ قهرمانان اروپا را که دو باخت داشته‌ایم جبران و شانس‌مان را برای صعود به مرحله بعد حفظ کنیم.

وی در مورد بازی ایران مقابل ازبکستان و مسابقه پیش روی تیم ملی مقابل کره‌جنوبی گفت: در مورد بازی تیم ملی باید بگویم که ایران یک بازی خوب و حساب‌شده را مقابل ازبکستان انجام داد و در تمام نقاط زمین بازیکنان تیم یک روز عالی داشتند. امیدوارم مقابل کره‌جنوبی هم که بازی خیلی سختی است، برنده میدان باشیم چون با این برد راه صعودمان به جام‌جهانی هموارتر از گذشته خواهد شد.

کریمی درباره اینکه چه موقع می‌تواند به عنوان لژیونر شرایط حضورش در تیم ملی فراهم شود، اظهار داشت:‌ برای پوشیدن دوباره پیراهن تیم ملی لحظه‌شماری می‌کنم. برهمین اساس تلاشم را دو چندان کرده‌ام تا این عقب‌ماندگی در برنامه‌ریزی‌هایم را جبران و دوباره شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی را پیدا کنم.