به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی فوتبال آرژانتین در ادامه مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در منطقه آمریکای جنوبی بامداد امروز با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و شرایط برای این کشور برای حضور در این تورنمنت بین المللی فوتبال با مشکل مواجه شد.


ادگار دو بائوسا، سرمربی کنونی آرژانتین پس از شکست بامداد امروز به شدت از سوی رسانه ها، مردم و حتی برخی بازیکنان مورد انتقاد قرار گرفته و به نظر می رسد به زودی در کادر فنی این تیم تغییراتی ایجاد خواهد شد.

سرخیو آگوئرو، بازیکن تیم ملی آرژانتین پس از شکست مقابل پاراگوئه در اظهار نظری جنجالی مدعی شد که سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی دوست داشته که سرمربی آرژانتین شود.

وی در این مورد تاکید کرد: گواردیولا دوست داشت که سرمربی تیم ملی کشور ما شود. یادتان هست که چند وقت پیش شایعه ای مطرح شد که گواردیولا سرمربی آرژانتین شده است؟

آگوئرو گفت: پس از انتشار چنین شایعه‌ای پپ به من گفت که قرار بود این اتفاق رخ بدهد اما کسی از طرف فدراسیون فوتبال آرژانتین تماسی با من نگرفت. گواردیولا به من تاکید کرد که دوست داشته سرمربی تیم ملی آرژانتین شود، اما کسی به او زنگ نزده و هیچ کس با او تماسی نگرفته است.