به گزارش افکارنیوز،

در این بین عده ای اعتقاد دارند که بازی های استقلال که با پیروزی این تیم همراه شده است، مقابل حریفان پایین جدولی بوده است و این تیم برابر تیم های بالای جدولی به مشکل می خورد. هرچند در نگاه اول استقلال برابر تیم های پایین جدولی به پیروزی رسیده است اما نگاهی به بازی های باقی مانده این تیم تا پایان نیم فصل این فرضیه را ثابت می کند که آبی ها در 6 بازی بعدی باید با تیم هایی بازی کنند که در حال حاضر در میانه جدول حضور دارند.

 

 

3 تیم بالای جدولی و تنها 2 امتیاز

استقلال در حاضر در بین 4 تیم بالای جدول تنها با تراکتورسازی بازی نکرده است که در این بین از صعنت نفت رده چهارمی شکست خورده است و برابر پرسپولیس و نفت تهران رده اول و سومی به نتیجه تساوی رسیده است. استقلال در بین چهار تیمی که هم اکنون در بالای جدول هستند تنها باید با تراکتورسازی بازی کند که این بازی در هفته سیزدهم برگزار خواهد شد و به نوعی جدال سرمربی های استقلالی دو تیم است.

 

 

3 تیم پایین جدولی و 7 امتیاز

استقلال در بین 4 تیممی که هم اکنون در پایین جدول حضور دارند با 3 تیم بازی کرده است که به جز ماشین سازی که با آن مساوی کرده موفق شده در سایر بازی ها پیروز شود. استقلال از جمع 4 تیم پایین جدول سایپا و سیاه جامگان را شکست داده است و البته هنوز با پدیده بازی نکرده است تا نشان دهد منصوریان راه بردن تیم های ضعیف لیگ را به خوبی بلد است.

 

 

میانه جدولی، معمای استقلال و منصوریان

از جمع تیم های میانه جدولی استقلال تا بدین جای کار با ذوب آهن، پیکان و استقلال خوزستان بازی کرده است که در مجموع این بازی ها 4 امتیاز بدست آورده است که امتیاز چندان مناسبی نیست. حالا استقلال در بازی های باقی مانده به جز تراکتورسازی صدر جدولی و پدیده قعرجدولی باید با 4 تیم میانه جدولی بازی کند و باید دید آیا منصوریان می تواند با پیروزی در این بازی ها تیمش را تا تعطیلات نیم فصل به جمع تیم های مدعی اضافه کند یا نه.