به گزارش افکارنیوز،

رامین رضاییان در بازی برابر استقلال خوزستان برای اولین بار در لیگ شانزدهم به میدان رفت. او که به خاطر مسائل اول فصل به نیمکت تبعید شده بود، توانست دقایقی برای سرخپوشان به میدان برود. پرسپولیس در لیگ شانزدهم تیمی یک دست و پر مهره است اما در جناح چپ همچنان ضعف دارد. محسن ربیع خواه در حد و اندازه های بازیکنان پرسپولیس نیست و حضور یک بازیکن تراز اول می تواند وزنه پرسپولیس را متعادل کند. حال برانکو در نظر دارد از رامین رضاییان در سمت چپ استفاده کند. به همین خاطر با رضا شاهردوی یکی بهترین بازیکنان چپ پای پرسپولیس در این مورد صحبت کردیم. شاهردوی در این مورد گفت:« به نظر من حضور حسین ماهینی در سمت چپ بهتر خواهد بود تا رامین رضاییان. ماهینی در ذوب آهن سابقه بازی در جناح چپ را دارد و همچنین رضاییان هم در سمت راست جواب داده و عملکرد خوبی در فصل پیش و تیم ملی داشته است.»

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد:« رضاییان در فاز حمله خوب عمل می کند و همچنین پای تخصصی او راست است و می تواند کمک زیادی به سرخپوشان کند و همچنین ماهینی در سمت چپ کمی عقب تر بازی کند و در مواقع دفاع به خط دفاع میانی کمک کند.»

شاهرودی درباره اینکه آیا یک بازیکن راست پا می تواند در جناح چپ بازی کند یا خیر گفت:« مجتبی محرمی بهترین بازیکن جناح چپ فوتبال ایران راست پا بود. در این موارد استثنا وجود دارد و اگر به بازی های ماهینی در ذوب آهن نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که او در این جناح خوب عمل کرده و مشکلی برای بازی در سمت چپ نخواهد داشت.»