به گزارش افکارنیوز،

علیرضا رمضانی که در ابتدای فصل با جنجال های فراوان از استقلال راهی تراکتورسازی شد، در ترکیب سرخپوشان تبریزی یک بازی نیز انجام نداده است. سینا عشوری نیز روز گذشته در برخوردی که با رمضانی داشت، دچار آسیب دیدگی شد و مشکوک به پارگی رباط صلیبی است.

 

رمضانی درباره مصدومیت عشوری می گوید: «روز گذشته در تمرین من قصد عبور از سینا عشوری را داشتم که به او تکل زدم و متاسفانه وقتی می خواست توپ را بگیرد، زانویش به شدت پیچ خورد و دچار مصدومیت شد. واقعا برای او ناراحتم و امیدوارم مشکلش جدی نباشد.»

 

او ادامه می دهد: «من سابقه مصدومیت طولانی مدت را دارم و امیدوارم مشکل عشوری جدی نباشد. از ته دل آرزو می کنم عشوری خیلی زود به تمرینات بازگردد و بتواند برای تراکتورسازی بدرخشد.»

 

هافبک تراکتورسازی با اشاره به نیمکت نشینی هایش بیان می‌کند: «این موضوع نظر امیر قلعه‌نویی است و به نظر او احترام می گذارم. موفقیت تیم تحت هر شرایطی مهم تر از بازی کردن من است؛ اما شرایطم بهتر شده و فکر می کنم آینده از آن من است.»

 

رمضانی درباره دیدار با گسترش فولاد می افزاید: «گسترش فولاد تیم قدرتمندی است؛ اما ما برای برد به میدان می رویم. قصد داریم در بازی با گسترش فولاد دو تساوی قبلی را جبران کنیم و به بهترین شکل ممکن در جدول شرایط خود را بهبود بخشیم.»