به گزارش افکارنیوز،

امیر قلعه نویی درباره مصدومیت سینا عشوری  اظهار داشت: خودم هم از دیشب خیلی ناراحتم. همیشه به این بچه ها می گوییم تمرین که تمام می شود دیگر ادامه ندهند. دیروز هم تمرین تمام شده بود و  گفتم ادامه ندهید اما اینها داشتند برای لحظاتی به حالت شوخی با توپ کار می کردند که متاسفانه این اتفاق افتاد.

وی در ادامه گفت: منتظریم تا ورم پای سینا بخوابد و MRI بگیرد هنوز این موضوع که رباط صلیبی او پاره شده قطعی نیست و تا شب همه چیز مشخص می شود. 

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره دربی  حساس تبریز بیان داشت: به هرحال همه بازی ها سخت است و تیم ها با تمام قوا به میدان می آیند. حسن گسترش فولاد تبریز این است که دنبال فوتبال بازی کردن است و بازیکنانش به دنبال زمین انداختن خود و وقت تلف کردن نیستند. 

وی افزود: امروز می گوییم که چرا فوتبال ما به استانداردهای دنیا نزدیک نمی شود. در فوتبال روز دنیا زمان فعال بازی باید بالای 60 دقیقه باشد. در این راه هم مربیان و هم بازیکنان و هم داور نقش تاثیرگذاری دارند. اینکه شما وقت تلف کنید و بعد بگویید کار دفاعی کرده ایم درست نیست. ساختار دفاعی یک تیم و نظم دفاعی با این مدل کارها فرق می کند.امیدوارم بازی با گسترش فولاد مسابقه ای باشد که زمان جریان بازی آن زیاد باشد. البته این را هم بایدبگویم که همه اینها به تفکرات مربیان برمی گردد. تیم گسترش فولاد تیم خوبی است و مربی خوبی دارد و ما هم با تمام قوا به میدان می رویم تا به سه امتیاز برسیم. 

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا محرومیتش از حضور روی نیمکت در بازی با گسترش فولاد پابرجا خواهد ماند خاطرنشان کرد: هنوز جوابی از فدراسیون نگرفته ایم.  اما خداوکیلی این محرومیت ناحق بود. داور بازی کاری کرد که طی یک هفته اخیر اسمش در تمام رسانه ها مطرح شد. یعنی در طول دوران داوری اش اینقدر اسمش را بر زبان نیاورده بود. بنده از آقای کامرانی فر خواستم تا دو بازی ما برابر استقلال خوزستان و فولاد را آنالیز کند. 

قلعه نویی در پایان اذعان داشت: جا دارد صعود ارزشمند تیم جوانان ایران را به جام جهانی تبریک گفته و به همه دست اندرکاران این تیم خسته نباشید بگویم.