به گزارش افکارنیوز،

علیرضا حقیقت در خصوص وضعیت دروازه‌بان ملی‌پوش سرخپوشان گفت: علیرضا بیرانوند دو روز پس از دیدار پرسپولیس برابر تیم استقلال خوزستان از ناحیه مچ دست احساس درد داشت.

 


وی افزود: کادر پزشکی تیم، پس از بررسی‌ها و معاینات تکمیلی به این نتیجه رسید که باید مچ دست دروازه‌بان پرسپولیس گچ‌گیری شود. به همین دلیل علیرغم میل باطنی دروازه‌بان تیم، این اقدام امروز صورت گرفت و بیرانوند باید حدود چهار هفته این شرایط را برای بازگشت به میادین تحمل کند.

 

به این ترتیب پرسپولیسی ها در بازی هفته دهم در برابر صنعت نفت آبادان بدون حضور دروازه بان اول خود به میدان می روند، این اتفاق در حالی می افتد که بازی تیم های ملی ایران و سوریه نیز روز بیست و پنجم آبان ماه انجام می گیرد و باید گفت دروازه بان منتخب کی روش، که این روزها به عنوان گلر اول تیم ملی، درون دروازه این تیم قرار می گیرد، این بازی را نیز از دست داد.


بوژیدار رادوشویچ، دروازه بان کروات پرسپولیسی ها که گلر دوم این تیم در لیگ شانزدهم محسوب می شود در بازی سرخ پوشان در برابر صنعت نفت آبادان به میدان می رود، او تاکنون یک بار و در تنها بازی جام حذفی پرسپولیسی ها به میدان رفته است.