به گزارش افکارنیوز،

مهرداد محمدی، یکی از خریدهای مهم ویسی برای خط حمله در تابستان بود اما پدیده گلزن راه آهن از شروع لیگ هرگز موفق به گلزنی با لباس سپاهان نشده است. این آمار عجیب در شرایطی به دست آمده که مهرداد در طول لیگ 568 دقیقه برای سپاهان بازی کرده است. او تنها مهاجمی نیست که این فصل با بحران گلزنی روبرو شده و هنوز نتوانسته دروازه رقبا را باز کند.

سعید دقیقی که روزگاری یکی از چارچوب‌شناس‌ترین فورواردهای لیگ برتر به شمار می‌رفت، حالا تبدیل به یکی از مهاجمان گلنزن فوتبال ایران شده. این مهاجم کهنه‌کار بعد از پایان هفته چهارم به عضویت سیاه‌جامگان درآمده و در 6 مسابقه هرگز موفق به گلزنی نشده است. این ناکامی 280 دقیقه‌ای، یکی از دلایل بحرانی‌شدن شرایط باشگاه مشهدی است.

 سومین فوروارد سرشناس لیگ  که از شروع فصل به طور کامل در زمینه گلزنی ناکام مانده، یکی از مهاجمان ثابت این روزهای تیم برانکو ایوانکوویچ است. علی علیپور در هفته های ابتدایی فصل در کنار وحید امیری زوج خط حمله سرخپوشان را شکل می‌داد. با بازگشت طارمی، علیپور تبدیل به تعویض ثابت برانکو شد اما بعد از مدتی امید عالیشاه از ترکیب کنار رفت تا علیپور دوباره به صورت ثابت برای قرمزها بازی کند. فوروارد شماره 70 در همه 10 مسابقه این فصل پرسپولیس به زمین فرستاده شده اما هنوز موفق به زدن یک گل برای پرسپولیس نشده است. حسرت گلزنی این بازیکن در لیگ برتر حالا 707 دقیقه رسیده و شاید این طلسم به زودی شکسته نشود. علیپور جوان که سابقه به ثمر رساندن گل پیروزی‌بخش تیمش در دربی تهران را دارد، روز گذشته نیز موقعیت طلایی تیمش در برابر نفت را با سهل‌انگاری از دست داد تا نشان بدهد که میانه‌اش با گلزنی را به طور کامل از دست داده است. با ادامه این روند بعید نیست او دوباره به نیمکت سرخپوشان تبعید شود و زمینه را برای بخشش امید عالیشاه فراهم کند.