به گزارش افکارنیوز،

هفته دهم لیگ برتر با پیروزی پرسپولیس مقابل نفت آبادان به پایان رسید. بدین ترتیب با توجه به نتایجی که رقم خورد بار دیگر پرسپولیس و تراکتور فاصله خود را با دیگر تیم‌ها افزایش دادند.

 

اتفاق خوب هفته: رامین رضاییان در بازی امروز با وجود اینکه تنها 13 دقیقه به بازی گرفته شد اما در همان فرصت کم به خوبی روی نتیجه بازی تاثیرگذاری بود. پاس زیبای او برای مهدی طارمی پرسپولیس را به صدر برگرداند. بدون شک اعتماد دوباره برانکو به رضاییان که یکی از ارکان اصلی تیم ملی به حساب می‌آید، آن هم در روزهایی که کارلوس کی‌روش به بازیکنان باانگیزه و آماده نیاز شدید دارد، می‌تواند خبری خوبی برای فوتبال ما باشد.  

 

اتفاق بد هفته: روز گذشته در جریان دربی تبریز یکی از هواداران این تیم به دلیل ایست قلبی درگذشت. سعید فرهنگی که به همراه یکی از دوستانش کارش را رها کرده و برای تماشای بازی به بنیان دیزل رفت، زمانی که به ورزشگاه می‌رسد بازی شروع شده و وقتی که او در حال عبور از گیت بود ادینیو گل می‌زند. بلندگوی ورزشگاه وقتی گل ادینیو را اعلام می‌کند سعید فرهنگی از هیجان زیاد نقش بر زمین شده و متاسفانه فوت می‌کند. در این بین مانند همیشه کمک‌های اولیه هم در ورزشگاه‌های ایران وجود ندارد تا یک انسان به این راحتی از دست نرود.

 

اتفاق زشت هفته: به غیر از سنگ‌پرانی در ورزشگاه‌ها، معضل دیگری که مدت‌ها است عده‌ای از هواداران فوتبال با لذت آن را انجام می‌دهند، اقدام به انداختن نور لیزر به چشم بازیکنان تیم مقابل به ویژه دروازه‌بان‌های حریف است. متاسفانه تا امروز هم هیچ اقدامی برای مقابله با این حرکت نادرست و زشت انجام نشده است.