به گزارش افکارنیوز،

تیم پرسپولیس با سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ موفق شد روز گذشته با پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان باز هم به صدر بازگردد.

 

 

 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی با تجربه پرسپولیس که سابقه حضور در جام جهانی و کار کردن با ستاره های بزرگی مثل لوکا مودریچ را در کارنامه خود دارد، در مدت حضور در تیم پرسپولیس که همواره حواشی بزرگی را در کنار خود می بیند، موفق شده از پس این مشکلات و حواشی به خوبی برآید و به دور از حواشی به نتایج مورد انتظار خود دست یابد.

 

 

پرسپولیس فصل جدید را با مشکلاتی نظیر رفت و برگشت مهدی طارمی و رامین رضاییان به ترکیه آغاز کرد؛ در مدتی که بحث بازیکنان خارجی این تیم و چگونگی رسیدن آن‌ها به تیم پرسپولیس مطرح شد؛ درگیری لفظی برانکو و کی‌روش بخش دیگری از حواشی روزهای گذشته پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر تا پایان هفته دهم بوده است. تمام این مسائل به علاوه مشکلاتی که گاها در سطح مدیریتی برای این تیم به وجود آمد، می توانست هر تیمی را دچار حاشیه و کسب نتایج ضعیف کند، اما برانکو با مدیریت صحیح خود موفق شده همان کاری را در تیم پرسپولیس انجام دهد که کارلوس کی‌روش در تیم ملی انجام می‌دهد.

 

 

 هر دو سرمربی که در یک برهه، زمان خود را صرف پاسخ دادن به صحبت های یکدیگر می کردند، در زمان لازم هم تمام توجه و تمرکز خود را صرف تیم خود می‌کنند تا بتوانند به نتایج دلخواه دست یابند و تا حدودی این دو سرمربی را می توان از حیث  جلوگیری از ورود حواشی به درون تیم، شبیه هم دانست.