به گزارش افکارنیوز،

اگر کمک داور گل صحیح ایران را در بازی با ژاپن می پذیرفت این تیم ایران بود که 7 امتیازی می شد و به عنوان تیم نخست دور بعد راهی مرحله یک چهارم نهایی می شد و با تیم های تاجیکستان برای صعود به جام جهانی و ویتنام برای حضور در فینال مسابقه می داد!

 

اما ایران دوم شد تا برای صعود به جام جهانی با ازبکستان مسابقه دهد و برای حضور در دیدار پایانی به مصاف عربستان برود.

 

مسابقه ایران – عربستان یک بازی جذاب و تماشایی بود. با اینکه یک بازیکن اصلی ایران محروم و دو بازیکن مصدوم بودند و در دقایق پایانی نیز یک بازیکن اخراج و رضا کرملاچعب هم به دلیل مصدومیت شدید از ترکیب بیرون رفت تیم ملی می توانست بازی را به تساوی بکشاند اما از بخت بد تیم ملی جوانان توپ به تیر دروازه خورد.

 

در نهایت ایران در روزی که شایسته پیروزی و حضور در بازی پایانی بود نتیجه را واگذار کند. عربستانی ها با نشان دادن عدد 6 به شادی و کری خوانی پرداختند! هر چند که باید گفت آنها در این بازی 5 گل خوردند و بازی را با اختلاف یک گل به سود خود به پایان بردند!

 

 

فراموش نکرده ایم که چند هفته پیش تیم نوجوانان ایران – عربستان را 3-2 شکست داده بود. ضمن اینکه در بازی ایران – عربستان مشخص شد که پنالتی که به سود عربستان گرفته شد پنالتی نبود و از سویی یکی از گل های این تیم در موقعیت خطا به ثمر رسیده بود.

 

اما در این عکس می توان به ادعای یورگن گده مدیر فنی تیم ویتنام یکی از تیم های صعود کننده به جام جهانی پی برد. او می گفت برخی از بازیکنان عراق و عربستان 27-28 ساله هستند. نکته ای که عباس چمنیان – سرمربی تیم ملی نوجوانان هم پیش از بازی با عراق در فینال بازی ها بدان اشاره کرد.