به گزارش افکارنیوز،

علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در تازه ترین مصاحبه خود حرف های جالبی درباره منصوریان زده است. بیرانوند تاکید کرده سال گذشته منصوریان در نفت به او گفته بود نابودش می کند. این دروازه بان حتی در بخش دیگری از مصاحبه اش گفته بود منصوریان چون تصور می کرد او باعث شده به تیم ملی برود، تهدیدش می کرد که کاری می کند تا به تیم ملی دعوت نشود. این حرف ها باعث شد تا خیلی ها منتظر پاسخگویی منصوریان باشند. سرمربی استقلال که در مراسم ختم پدر امید ابراهیمی هم حاضر شده بود، وقتی با این سوال روبرو شد ترجیح داد سکوت کند و حرفی به زبان نیاورد.

منصوریان و بیرانوند در دو فصلی که در نفت همکاری می کردند چند بار به مشکل خوردند. ابتدا در بازی رفت استقلال و نفت تهران، منصوریان تصمیم گرفت به دلیل مذاکراتی که این بازیکن با آبی ها داشت، او را روی نیمکت بگذارد که همین مسئله باعث شد بیرانوند در رختکن تیم جنجال کند. او به دستور منصوریان برای رفتن به زمین و گرم کردن شیخ ویسی توجهی نکرد و از لیست خط خورد. پس از آن بود که منصوریان در مصاحبه ای گفت بیرانوند کارت قرمز گرفته است و فعلا در تیم جایی ندارد.

دومین بار در نیم فصل گذشته بود که آنها به مشکل خوردند. بیرانوند می خواست به پرسپولیس برود ولی منصوریان مخالف بود. وقتی تیم نفت برای برگزاری اردوی تدارکاتی به ترکیه رفت، در جریان یک دیدار دوستانه بیرانوند فوق العاده بی انگیزه ظاهر شد و سه گل خورد تا منصوریان تصمیم به اخراج او از اردو بگیرد. حتی قرار شد برای این بازیکن بلیط بازگشت به ایران را بگیرند ولی در نهایت با وساطت مدیران نفت بیرانوند در اردو ماند.

منصوریان در بازی حذفی مقابل استقلال هم بیرانوند را روی نیمکت گذاشت چراکه او را تنبیه کرده بود. یک بار هم در اتوبوس تیم سرمربی وقت نفت با گلرش برخورد داشت و یک بار هم در رستورانش. این سابقه نشان می دهد که همواره رابطه این دو سینوسی بوده و هیچگاه رو یک خط صاف حرکت نکرده است. حالا هم منصوریان ترجیح داده سکوت کند ولی این موضوعی نیست که او هیچگاه درباره اش حرف نزند...