به گزارش افکارنیوز،

امیر عابدینی ، در رابطه با جلسه روز گذشته اش با تاج و کی روش اظهار داشت: دو، سه ساعت جلسه مفید و مهم داشتیم. به هر حال با وساطت تاج قرار شد من و کی روش به صورت حضوری با هم ملاقات کنیم تا برنامه های تیم ملی به شکل بهتری پیش برود. وقتی از جلسه بیرون آمدم هم گفتم که بحث ما قهر و آشتی نبود و خواستیم که سوءتفاهمات را کنار بگذاریم و برای پیشرفت تیم ملی در کنار یکدیگر باشیم. 

وی همچنین افزود: برخلاف تصور برخی ما نرفته بودیم که با یکدیگر دعوا کنیم. واقعیت مطلب این است که کی روش هم گله مند است و یکسری برنامه ها برای خودش داشته که به دلیل اجرانشدن آنها زود عصبانی می شود.

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال تصریح کرد:مشکلاتی وجود دارد که باید با پیگیری ساکت و پیروانی و تلاش تاج به زودی حل شود. به هر حال همه ما برای موفقیت تیم ملی تلاش می کنیم و تاج از زمانی که آمده با سرعت زیادی پیگیر مشکلات است. به هرحال یکسری هم به من و هم به کی روش در این میان اطلاعات دروغ دادند که همین باعث برخی سوءتفاهمات شد.

عابدینی درباره تغییرات در هیات رئیسه و سازمان لیگ بیان داشت: باید حضور اسلامیان در فوتبال را به فال نیک گرفت. او به عنوان عضو موقت هیات رئیسه معرفی شده و باید در مجمع برای حضور دائمش رای گیری شود. از طرفی بهاروند به عنوان سرپرست سازمان لیگ معرفی شدهاما نمی دانم که قرار است او به مجمع برای ریاست سازمان لیگ معرفی شود یا خیر.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال درباره اینکه تصور می کند سلطانی فر روز سه شنبه در مجلس به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس رای اعتماد می آورد یا خیر خاطرنشان کرد: هر فردی دیگر به عنوان وزیر از طرف رئیس جمهور معرفی می شد من حمایت می کردم. اما درباره سلطانی فر این حمایت کمی ویژه تر است. چون من او را از سال 60 می شناسم و رابطه من با او به امروز و دیروز بر نمی گردد. امیدوارم سلطانی فر در روز سه شنبه رای بیاورد و کارش را در این وزارتخانه شروع کند.