به گزارش افکارنیوز،

کی‌روش در مناقشه اخیرش با مسوولان فدراسیون فوتبال ایران، پای یک غریبه را هم وسط کشیده؛ برانکو ایوانکوویچ! حالا همه می‌دانند که این دو مربی خارجی رابطه خوبی با هم ندارند. برانکو ابتدای فصل به برگزاری دو اردوی خارجی برای بدنسازی بازیکنان ملی‌پوش اعتراض کرد و در نتیجه هر دو اردو لغو شد. پس از آن کی‌روش بارها علیه پروفسور پرسپولیسی‌ها موضع گرفت، اما برانکو هرگز واکنش نشان نداد. روز پنجشنبه اما در شرایطی که کارلوس راهی فدراسیون شده بود تا مشکلات شخصی خودش را پیگیری کند، باز طعنه‌ای جدید به برانکو زد. او در مورد سرمربی پرسپولیس گفته است: «برخی مربیان مثل آقای برانکو وقتی تیم‌شان پیروز می‌شود، راجع‌به تیم ملی صحبت نمی کنند، اما وقتی نتیجه نمی‌گیرند، صحبت‌های‌شان به سمت و سوی تیم ملی است. یادمان نرود ما باید گذشت داشته باشیم.»

 

مگر برانکو چه گفته؟

کی‌روش به برانکو اتهام زده که هنگام ناکامی، پیکان انتقادات را به سمت تیم ملی می‌گیرد. این در حالی است که مرور آرشیو رسانه‌ها به ندرت چنین مساله‌ای را نشان می‌دهد. پرسپولیس امسال اصلا نباخته، مگر یک بازی در جام حذفی برابر قشقایی که اتفاقا بدون 6بازیکن اصلی و ملی‌پوش قرمزها برگزار شد و موقعیت مناسبی بود تا برانکو به خاطرش از تیم ملی انتقاد کند. با این حال او آن روز هم مماشات کرد و اتفاقا تاکید کرد این شکست طوری نیست که بشود به غیبت ملی‌پوش‌ها ربطش داد.

 

در بقیه اوقات هم انتقادات جسته و گریخته برانکو متوجه تعطیلات لیگ بوده که او در این مورد هم با لحنی بسیار آرام گله کرده. طبعا بسیاری از مربیان لیگی با ادبیاتی تندتر مساله تعطیلات لیگ برتر را مورد انتقاد قرار داده‌اند، اما جالب است که کی‌روش به برانکو حمله می‌کند.