به گزارش افکارنیوز،

علیرضا منصوریان اصلا از نمایش تیمش در بازی با فولاد راضی نیست و به همین دلیل امروز در نشست خبری پیش از بازی با مس کرمان مدعی شد که این تیم با تغییرات زیادی نسبت به بازی قبل فردا به میدان می رود. این کد منصوریان نشان از نارضایتی این مربی جوان از عملکرد تیمش در بازی با فولاد دارد.

 

به جز خسرو حیدری، وریا غفوری و امید ابراهیمی که بازی با مس را از دست داده اند، گفته می شود منصوریان از نمایش خط دفاع تیمش در بازی روز پنجشنبه اصلا راضی نبوده است و به همین دلیل از بین پادوانی و رابسون یکی به نیمکت ذخیره ها تبعید می شود و احتمالا مجید حسینی به ترکیب اصلی اضافه می شود.

 

همچنین به احتمال فراوان از بین بختیار رحمانی و فرشید اسماعیلی یک بازیکن برای بازی روز دوشنبه نیمکت نشین می شوند چراکه حضور همزمان این دو بازیکن تاثیری مثبتی در روند تهاجمی استقلال نداشته است. در صورتی که یکی از این 2 بازیکن نیمکت نشین بشوند این احتمال وجود دارد که حق دوست در پست هافبک چپ بازی کند.

 

 همچنین منصوریان در بازی با فولاد اعتقاد داشت مهاجمان تیمش فرصت سوزی کرده اند و به همین دلیل از بین کاوه رضایی و علی قربانی یکی باید بازی با مس را از روی نیمکت ذخیره ها تماشا کند. اگر این اتفاق بیفتد به احتمال فراوان محسن کریمی در پست هافبک راست بازی خواهد کرد و جابر انصاری مثل بازی با سایپا در پست مهاجم بازی می کند. البته همه این ها در شرایطی است که منصوریان حرف هایی که در مورد تغییر در ترکیب تیمش در نشست خبری قبل از بازی با مس زده بود را عملی کند.

 

با این شرایط ترکیب احتمالی استقلال به شرح زیر می شود:

 

مهدی رحمتی، لئاندرو پادوانی، مجید حسینی، هرائر مگویان، یعقوب کریمی، فرشید باقری، مجتبی حق دوست، بختیار رحمانی، محسن کریمی، کاوه رضایی و جابر انصاری