به گزارش افکارنیوز،
محمد عباس‌زاده مهاجم نساجی درباره عدم حضور در دیدار مقابل نفت در جام حذفی می‌گوید: از دیدار مقابل خونه به خونه دیگر به آن صورت تمرین نکردیم که خب خیلی به حضور در جام حذفی فکر نمی‌کردیم و اولویتمان کسب امتیاز در رقابت‌های لیگ یک است. اگرچه خودم به شخصه دوست داشتم تمرین کنم اما خب نمی‌شود چون باشگاه هنوز هیچ پرداختی‌ای به بازیکنان نداشته و به همین دلیل مجبور به اعتصاب و اعتراض شده‌اند.

 

او بیشتر از هر چیزی به هدفش فکر می‌کند و درباره صحبت‌هایی که پیش از این درباره‌اش شنیده می‌شده می‌گوید: سال گذشته می‌گفتند محمد عباس‌زاده حاشیه‌سازی می‌کند که این صحبت‌ها درست نبود. امسال تصمیم گرفتم که تمام فکر و ذکرم به تمرین و بازی کردن باشد تا به هدفی که به آن فکر می‌کنم دست پیدا کنم. نباید از شرایط اصلی‌ و بدنی‌ام دور شوم و باید سخت کار کنم تا به آرزویم  که پوشیدن پیراهن پرسپولیس است برسم البته یک بار به آن رسیدم و خیلی زود از دستش دادم و دیگر نمی‌خواهم هیچ چیزی من را از آن دور کند.

 

وی درباره اتفاقات درون تیمی نساجی گفت: به هیچ عنوان دوست ندارم تمرینات تعطیل شود اما خب نمی‌شود کاری کرد حتی اگر شده در زمین چمن نزدیک محل زندگی‌ام تمرین می‌کنم تا آمادگی‌ام را حفظ کنم. اگرچه در این بین به بازیکنان نساجی حق می‌دهم چون 12، 13 هفته زمان کمی نیست، مسئولین می‌تواستند زودتر از این به فکر حل این مساله باشند که خب هیچ کاری برای تیم نکرده‌اند. اینکه ما بازی نکنیم مشکلات حل می‌شود تفکر درستی نیست. باید شأن و شخصیت نساجی حفظ شود و این تیم را به حال خود رها نکنند.

 

عباس‌زاده که زمانی شاگرد علی دایی در پرسپولیس بود درباره رویارویی با مربی سابقش گفت: هرچه درباره علی دایی بگویم کم گفتم، شاگرد او بودن افتخار است و باز هم دوست دارم شاگردی ایشان را بکنم. برای اینکه به آقای دایی ثابت کنم که درس‌هایم را خوب یاد گرفته‌ام قطعا بازی خوبی را مقابلشان به نمایش خواهم گذاشت.

 

کاپیتان نساجی از هواداران تیم خونه به خونه برای تماشا و حمایت‌شان دعوت کرد به ورزشگاه بیایند: مقابل خونه‌به‌خونه هواداران بسیاری برای تماشای این دیدار آمده بودند و مطمئنا بیشتر از آنچه تصور کنید برای تماشای بازی‌مان با نفت به ورزشگاه خواهند آمد. البته از هواداران خونه به خونه هم می‌خواهم که در این بازی به ورزشگاه بیایند چراکه نساجی و بابل هر دو شهرهای یک استان هستند و دوست دارم که با یکدیگر همدل باشند.

 

مهاجم نساجی درباره پستی که در صفحه اجتماعی‌اش درباره مالک باشگاه خونه به خونه گذاشت خاطرنشان کرد: با قصد و نیت قبلی یا اینکه دوست دارم به تیم خونه به خونه بروم آن پست را در صفحه اجتماعی‌ام نگذاشتم. فقط می‌خواستم مسئولین قائمشهر به فکر بیفتند و فکری به حال شرایط نامساعد این تیم کنند. اصلا و ابدا قصدم سیاه‌بازی نبوده و از اینکه در نساجی بازی می‌کنم کاملا رضایت دارم و برای این تیم جانم را هم می‌دهم. دوست دارم یکی از تیم‌های استانم فرقی نمی‌کند حالا خونه‌به‌خونه یا نساجی به لیگ برتر بیاید و ما هم طی این سال‌ها یک نماینده از استان مازندران داشته باشیم.

 

او در پایان به نکته جالبی درباره ابزار امیدواری‌اش مبنی بر اینکه یکی از دو تیم استان مازندران اشاره کرد: جالب است این را بگویم که منطقه‌ای که من در آن ساکن هستم بین قائمشهر و بابل است و برای همین دوست دارم یکی از این دو تیم به لیگ برتر بیایند و برایم فرقی نمی‌کند کدامیک باشند اگرچه همانطور که گفتم جانم را برای نساجی و رسیدن به هدفش می‌دهم.