به گزارش افکارنیوز،
 اسماعیل حسن زاده درباره انتقادات امروز علیرضا منصوریان از کمیته انضباطی اظهار داشت: بنده از نحوه صحبت کردن ایشان درباره کمیته انضباطی واقعا متاسفم هستم. البته عصبانیت آقای منصوریان از اتفاقاتی که در ا هواز می افتد ریشه در رفتار شخصی خودشان دارد. این اتفاقات به دلیل یک مصاحبه خاص است که آقای منصوریان در گذشته انجام داده است. ایشان زمانی هم که سرمربی نفت بود و به اهواز می رفت برخی تماشاگران  اهوازی نسبت به ایشان  اهانت می کردند و ما نیز برخوردهای لازم را انجام می دادیم. بنده همان زمان به ایشان پیشنهاد دادم که به نحوی در یک مصاحبه تلویزیونی یا در هر رسانه دیگری نسبت به آن مصاحبه خود روشنگری نماید تا سوءتفاهماتی که موجب رنجش برخی از هموطنان خوزستانی شده است از بین برود.

وی ادامه داد: متاسفانه ایشان آن پیشنهاد را عملی نکرده اند. البته ما در بحث فحاشی تماشاگران چه در لیگ برتر و چه در لیگ های پایین تر براساس موازین قانونی برخورد می کنیم و در شرایطی که لازم باشد محرومیت هم در نظر می گیریم اما به نظر می رسد که آقای منصوریان انتظارات ویژه ای از کمیته انضباطی دارد و می خواهد ما بالاتر از قانون حکم اعدام صادر کنیم. توقعات ایشان وجاهت ندارد. در تمام مسابقاتی که در اهواز به ایشان توهین شده تنبیهات انضباطی در نظر گرفته شده است حالا اگر آقای منصوریان به هر دلیلی از کمیته انضباطی خوشش نمی آید آن بحث دیگری است.

حسن زاده افزود: آقای منصوریان یادش بیاید که این کمیته همان کمیته ای است که حقوق قانونی ایشان و امثال ایشان را از باشگاه ها طلب کرد و حتی در مقاطعی رای به محکومیت فدراسیون فوتبال داد. ایشان یادشان بیاید که مطالباتشان از بابت تیم امید را چگونه گرفتند. 

رییس کمیته انضباطی گفت: این گونه صحبت کردن از سوی سرمربی یک تیم لیگ برتری علیه رکن قضایی فدراسیون فوتبال درست نیست. ما باید احترام بگذاریم و طبق مقررات تلاش کنیم مشکلات را حل کنیم. 

وی اذعان داشت: آقای منصوریان یک دروغ بزرگ دیگر هم گفته است و آن هم اینکه به حضور اعضای کمیته انضباطی در روزهای شنبه اشاره کرده است در حالی که کمیته انضباطی فقط در روزهای شنبه وقت رسیدگی به پرونده ها را ندارد و با کمترین عضو حاضر که یکی از آنها رییس کمیته است اداره می شود اما در دیگر روزهای هفته با حداکثر اعضا به پرونده ها به صورت مرتب رسیدگی می شود. جای تعجب دارد که آقای منصوریان حتی به ساعات کاری کمیته انضباطی پرداخته است این موضوع جای تعامل دارد.

حسن زاده گفت: حرف ما این است که وقت عصبانیت به جای اصل مشکل به مسایل دیگر نپردازیم. آقای منصوریان انتظار دارد که با فحاشی کنندگان در اهواز و تهران برخورد جدی تر شود و می توانستند این انتظار خود را درست و مودبانه مطرح کنند اما صحبت های ایشان تخریب رکن قضایی و تمسخر بود. این همان درد کهنه فوتبال ماست که بنده بارها گفته ام. باز هم گلی به جمال جوان تر ها. آقای منصوریان که از بامعرفت های امروز است بیشتر باید مراقب گفتار خود باشد تا الگوی منفی ای ایجاد نشود. 

وی در پایان گفت: درد بزرگ فوتبال ما این است که بعضی ها به دلایل خاص همیشه می خواهند ویژه باشند در حالیکه برای کمیته انضباطی در اعمال قانون سرمربی تیم پایتخت با سرمربی تیم شهرستانی در یک منطقه محروم تفاوتی ندارد. اینکه ما به خاطر نگاه ویژه نداشتن به برخی دانه درشت ها متهم می شویم و انگار گناه نابخشودنی مرتکب شده ایم جای تعامل دارد.