به گزارش افکارنیوز،

وحید طالب‌ لو ،درباره دیدار فولاد مقابل استقلال اظهار داشت:بازی زیبا و تماشاگرپسندی بود و استقلال هم در این مسابقه یکی از بهترین نمایش‌های خودش را در این فصل انجام داد.تیم ما هم توانست در نیمه دوم بازی خوبی ارائه دهد و خوشحالم که هواداران هم یک بازی بدون حاشیه را دیدند.

وی درباره اینکه برخی معتقدند داور خطا روی اسماعیل شریفات را پنالتی نگرفت گفت: جدا از صحته‌ای که مربوط به شریفات می‌شد بچه‌ها گفتند که خطا روی عبدالله ناصری هم پنالتی بود.من معتقدم بهتر است در این زمینه کارشناسان داوری نظر بدهند.

دروازه‌بان سابق استقلال درباره عکس‌های منتشر شده از این بازی و صحبت‌های او با مهدی رحمتی و منصوریان گفت: حرف های دلم را به آنها زدم و دوست ندارم خودم در این زمینه بیشتر از این صحبت کنم.دوست داشتم بدون نفر سوم با منصوریان و رحمتی حرف بزنم و آنها می‌توانند بگویند چه چه حرف‌هایی رد و بدل شد.

طالب‌لو در این خصوص که برخی معتقدند منصوریان احساس خطر کرد و به دلیل رقابت با رحمتی او را در استقلال حفظ نکرد گفت: اگر می‌خواستم احساسی تصمیم بگیرم الان شاید در استقلال بودم و کم هم به من بازی می‌رسید.من سال قبل در بازی با استقلال خوزستان بهترین بازیکن زمین شدم و حتی بهترین گلر هفته هم شدم اما در بازی بعد روی نیمکت نشستم.برخی می‌گویند که عدو شود سبب خیر و من خوشحالم که الان در فولاد هستم و اینجا واقعا آرامش دارم.

وی خاطرنشان کرد: در این مدت فقط یک جمله مرا آزار داده و از یک چیز ناراحت هستم.برخی می گویند من از دوران اوج دور هستم و سوال من هم این است که مگر بازی کردم که بتوانم خودم را نشان دهم؟ هر موقه 10 بازی پشت سر هم انجام دادم، آن وقت می‌توانند عملکرد مرا نقد کنند.

دروازه بان فولاد درباره عملکرد خوب خود در فولاد خوزستان گفت: به هر حال قسمت این بود که به فولاد بیایم و از لطف مسئولان، کادر فنی و هواداران فوتبال در خوزستان تشکر می کنم.این شرایط می‌توانست دو فصل پیش زمانیکه در نیم‌فصل به استقلال آمدم برایم ایجاد شود، زمانیکه امیر قلعه‌نویی مربی بود.به هر حال من از این شرایط راضی‌ام اما قانع نیستم و به فکر موفقیت‌های بیشتری هستم.

طالب لو درباره اینکه آیا به حضور در تیم ملی هم فکر می‌کند گفت: قطعا تلاش می کنم که به تیم ملی دعوت شوم و مطمئنا کادر فنی تیم ملی هم بازی‌های مرا می‌بیند.