به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ و همکاران کرواتش به دلیل حضور در کشور و مرخصی در اولین تمرین این تیم بعد از تعطیلات لیگ در هفته دهم حضور نداشتند تا کریم باقری مرد همه کاره خیریه عمل لقب گیرد.


تمرین امروز سرخپوشان با حضور دو بازیکن جدید این تیم، رضا کرملا چعب و عارف علیپور برگزار شد و این در حالی بود که بازیکنان خارجی و ملی پوشان پرسپولیس در آن غیبت داشتند.


* تمرین امروز راس ساعت 14 و در زمین خیریه عمل برگزار شد. 


* برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش به دلیل حضور در کرواسی در تمرین امروز حضور نداشتند و فردا به تهران بازخواهند گشت تا این تیم را در اردوی امارات همراهی کنند.


* کریم باقری در غیاب کادرفنی کروات پرسپولیس مرد همه کاره این تیم در تمرین امروز بود و بیشتر کارهای بدنی را با آنها انجام داد.


* کمال کامیابی نیا، علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، رامین رضاییان، وحید امیری و مهدی طارمی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی، بوژیدار رادوشوویچ، پل یانسکی و پریمیوف به دلیل مرخصی در این تمرین حضور نداشتند.


* رضا کرملاچعب، کاپیتان تیم ملی جوانان و عارف علیپور، کاپیتان تیم ملی نوجوانان که از خریدهای جدید سرخپوشان محسوب می شوند امروز در خیریه عمل حضور یافتند و به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداختند.


* به دلیل کمبود دروازه بان و غیبت رادوشوویچ و بیرانوند، علی علیپور، مهاجم شمالی سرخپوشان در بخشی از تمرین امروز به عنوان دروازه بان در ترکیب تمرینی حضور یافت.


* بازیکنان زیر نظر کریم باقری با دویدن شروع به گرم کردن و پس از چند دقیقه بازیکنان به حفظ توپ و پرسینگ و به فوتبال دستگرمی در نصف زمین پرداختند.


* در حالی که برانکو ایوانکوویچ در تمرین امروز حضور ندارد، اصغر نیک سیرت مترجم سرمربی سرخپوشان در تمرین امروز حضور یافت و از کنار زمین تمرینات این تیم زیر نظر باقری را نظاره کرد.