به گزارش افکارنیوز،

کارلوس کی روش طی جلسه ای که با محمدرضا زنوزی و مدیران گروه سرمایه گذاریه دریک در تبریز داشت، پس از مشاهده کلیپ فعالیت های صنعتی و تولیدی این گروه، طی اظهاراتی گفت: مدیریت این حجم از نیروی انسانی توسط بخش خصوصی در ایران بسیار روحیه بخش بوده و اجرای این امر نیازمند تقدیر و قدردانی است.

 

کی روش خطاب به زنوزی، خدمات وی به توسعه صنعت، اشتغال و نشاط اجتماعی را قابل ستایش عنوان کرد و افزود: تامین درآمد بیش از شش هزار خانوار، پیش و بیش از آنکه اقدامی تولیدی و شغلی باشد، حرکتی انسانی است و از این بابت باید قدردان و پشتیبان این گروه بود.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ضمن تقدیر از حمایت های زنوزی طی ماه های گذشته و بخصوص موضوع در اختیار قرار دادن پرواز چارتر توسط هواپیمایی آتا برای دیدار مقابل ازبکستان، اظهار داشت: حفظ تمرکز و توان جسمی بازیکنان در شرایطی که فاصله کوتاهی بین بازی ها باشد،  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تامین این نیاز توسط هواپیمایی آتا در کسب نتیجه مطلوب در دو دیدار مقابل ازبکستان و کره جنوبی بسیار تاثیر گذار بود.

 

کی روش از طرف تک تک بازیکنان تیم، اعضای کادر فنی و مدیریت فدراسیون فوتبال از  اعلام همراهی و حمایت های زنوزی و مجموعه دریک تشکر نموده و آن را غنیمتی ارزشمند قلمداد کرد.

وی در ادامه افزود: انشاالله با پیروزی مقابل سوریه ، سه امتیاز این دیدار را در وهله اول به مردم ایران و بعد از آن به شما و مدیران حاضر در این جلسه پیشکش خواهیم کرد.