به گزارش افکارنیوز،

حدس زدن نام بازیکنانی که ممکن است در نقل و انتقالات نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شوند کار سختی نیست. برانکو ایوانکوویچ تقریبا از یک ترکیب ثابت به اضافه 3 یا 4 بازیکن مشخص در 10 بازی تیمش در لیگ شانزدهم استفاده کرد و به سایر بازیکنان این تیم فرصت بازی نرسیده است.

 

البته تعدادی از بازیکنان جوان این تیم هم بودند که انتظار بازی کردن را نداشتند و همین که در فهرست این تیم حاضر باشند و با تیم تمرین کنند برای آنها کافی بود. اما چند بازیکن برای فیکس بودن و بازی کردن به این تیم آمدند که انتظارشان برآورده نشد و به احتمال زیاد در نیم‌فصل از این تیم جدا خواهند شد.

 

جدایی 3 بازیکن خارجی یعنی آنتونی گولچ، ولادیمیر پریموف و اولکسی پلیانسکی قطعی است و فقط بوژیدار رادوشویچ در این تیم خواهد ماند.

 

محمد امین آرام‌طبع هم با توجه به اینکه فقط در بازی جام حذفی مقابل قشقایی شیراز به میدان رفت و از این پس هم شانسی برای قرار گرفتن در ترکیب نخواهد داشت دیگر جدا شده سرخ‌ها خواهد بود.

 

صادق محرمی هم با بازگشت رامین رضاییان کاملا از دور خارج شده و برای بازی کردن باید تیم دیگری را انتخاب کند.

 

اما بزرگ‌ترین جدایی طلب پرسپولیس احتمالا احمد نوراللهی خواهد بود. هافبک جوان و دونده پرسپولیس، این فصل فقط در مقابل سپاهان 90 دقیقه در ترکیب تیمش بود و در سایر بازی‌ها به عنوان بازیکن جانشین در دقایق پایانی به میدان رفت.

 

او توقع حضور در ترکیب اصلی را دارد اما با توجه به اینکه برانکو کمتر ترکیب تیمش را تغییر می‌دهد، بعید است خواسته نوراللهی برآورده شود. او یا باید با چنین وضعیتی کنار بیاید و یا به تیم دیگری برود تا فرصت بازی کردن را پیدا کند.