به گزارش افکارنیوز،
 مهلت 6 ساله استفاده عالیشاه از معافیت تحصیلی به پایان رسیده و نیمکت نشینی در بازی‌های اخیر پرسپولیس، باعث شده او هم بدش نیاید از سرخپوشان جدا شود و با شرایطی مناسب مثل اخباری، دوران سربازی را در تراکتور بگذراند. پرسپولیس و برانکو، شدیدا مخالف جدایی عالیشاه هستند اما این بار، ممکن است معافیت تحصیلی او تمدید نشود.

پرسپولیسی‌ها دنبال فراهم کردن شرایط برای نگه داشتن عالیشاه حداقل تا پایان فصل هستند اما همزمان، دو گزینه برای جانشینی او در نظر دارند. در صورتی که مذاکرات پرسپولیس با سروش رفیعی به سرانجام برسد، هافبک خلاق تراکتورسازی به جای عالیشاه پرسپولیسی خواهد شد و جای او را در ترکیب اصلی برانکو می‌گیرد. پست اصلی سروش، هافبک تهاجمی است اما این فصل به عنوان وینگر به میدان رفته و توانسته عملکرد خوبی داشته باشد.

در صورتی که پروژه خرید رفیعی به سرانجام نرسد، پرسپولیس سراغ رحیم زهیوی خواهد رفت. استقلال خوزستان، بعد از تراکتورسازی بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و زهیوی، بهترین گلزن و امتیازآورترین بازیکن این تیم محسوب می‌شود. قرارداد زهیوی، آخر فصل تمام می‌شود و شاید مشکلات مالی استقلال خوزستان باعث شود آن‌ها حاضر به فروش او و کم کردن هزینه‌های تیم‌شان شوند. پرسپولیس اول فصل هم قصد خرید ترابی به جای عالیشاه را داشت اما سایپا به او اجازه جدایی نداد و قراردادش را تا سال 98 تمدید کرد.