به گزارش افکارنیوز،

میلاد فراهانی، درباره برد روز گذشته تیم نفت مقابل شهرداری فومن در جام حذفی گفت: خوشحالم که بازی خوبی انجام دادیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم. البته می‌توانستیم بازی دیروز را با گل‌های بیشتری به پایان برسانیم اما دروازه‌بان حریف چند توپ خوب ما را گرفت. در نهایت خوشحالیم که بردیم و یک گام دیگر به قهرمانی جام حذفی نزدیک شدیم.

وی درباره توصیه‌های علی دایی مبنی بر اینکه حریف فومنی را دست کم نگیرند، اظهار داشت: آقای دایی همواره قبل از هر بازی به ما می‌گوید هیچ حریفی را دست کم نگیرید. به هر حال بازی کردن در جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و اگر حریف را دست کم بگیریم این موضوع گران تمام می‌شود. آقای دایی نه در این بازی بلکه در همه بازی‌هایی که وارد زمین می‌شویم می‌گوید که تیمی را دست کم نگیرید.

دروازه‌بان نفت درباره وضعیت این تیم اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت تیم ما خوب است و از نظر تیمی و مقررات شرایط خوبی داریم اما متاسفانه حاشیه‌هایی وجود دارد که امیدوارم زودتر حل شود. مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا مشکلاتی که وجود دارد، حل شود و در این زمینه آقای دایی هم پیگیری‌های زیادی کرده است. مبلغی هم به حساب بازیکنان واریز شده اما به نظرم باید رقم آن بیشتر باشد چرا که تیم ما هدفش قهرمانی است و باید امکانات ضعیف زودتر حل شود تا بتوانیم همه ششدانگ حواس‌مان را به تمرین و بازی بدهیم. 

فراهانی افزود: بعد از 4 ماه که بازیکنان هیچ پولی نگرفتند چهارشنبه مقداری به حساب بازیکنان واریز شد که البته این پول آنچنان زیاد بود چرا که رقم برخی بازیکنان آنقدر پایین است که حدود 10 درصدی که واریز شده برای آنها نزدیک 2 میلیون تومان خواهد شد. این خوب نیست که یک بازیکن پس از 4 ماه تنها 2 میلیون تومان پول بگیرد. می‌دانید که این روزها زندگی واقعا سخت شده و بازیکنان باید بتوانند با خیال راحت زندگی‌شان را اداره کند. امیدوارم این مشکلات حل شود تا تمرکز بازیکنان فقط تامین کردن باشد. 

وی درباره دیدار نفت مقابل سایپا در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: سایپا تیم خوبی است که از مربی باشخصیت و بزرگی هم بهره می‌برد. ما برای این تیم احترام زیادی قائل هستیم و می‌دانیم که تیم خوبی دارند. همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا 3 امتیاز این بازی را بگیریم چرا که در زمین خودمان بازی می‌کنیم و باید بتوانیم امتیازات بازی را جمع کنیم. 

دروازه‌بان نفت تهران در پاسخ به این سؤال که هدف نفتی‌ها قهرمانی در جام حذفی است یا لیگ برتر، افزود: هدف ما موفقیت در هر دو جام است. آقای دایی شخصیتی دارد که باخت را نمی‌پذیرد و در وجودش نیست. همه حواس ما ابتدا به قهرمانی در جام حذفی است چرا که راه کوتاه‌تری تا آسیاست و از طرفی دیگر در لیگ برتر به دنبال این هستیم تا در لیگ برتر هم جزو 3 تیم اول لیگ برتر قرار بگیریم.

فراهانی در مورد اینکه به نظر می‌رسد او بدشانس است که به هر تیمی می‌رود آن تیم دچار مشکلات مالی می‌شود، خاطرنشان کرد: فکر کنم یا پاقدمم خوب نیست یا بدشانس هستم چرا که به هر تیمی رفتم دچار مشکلات مالی شدم. فقط سال اولی که در داماش بودم شرایط خوب بود و بعد از آن این تیم دچار مشکلات مالی شد و بعد هم که به صبای قم آمدم آنها هم دچار همین مشکل شدند به طوری که الان حدود 110 درصد از آنها طلبکار هستم و حالا هم به نفت آمدم که این مشکلات به وجود آمده است. هر چند که امیدوارم هر چه زودتر حل شود. 

وی در پاسخ به این سؤال که بابت طلبش از باشگاه صبای قم از این باشگاه شکایت کرده یا خیر، گفت:هنوز شکایت نکردم چرا که صبای قم هم دچار مشکلات مالی است اما در حال صحبت هستیم تا به توافق برسیم و به همین دلیل فعلا دست نگه داشتم.