به گزارش افکارنیوز،

 عبدالله ویسی پس از برتری 2 بر یک تیم سپاهان مقابل آلومینیوم اراک و صعود به جمع 8 تیم پایانی جام حذفی گفت: یک بازی بسیار خوب و سطح بالا را شاهد بودیم. خوشحالم تماشاگران بازی خوبی را دیدند و این پیروزی هم را تبریک می‌گویم به آنها که از شهرهای دور به حمایت از تیم ما آمده بودند.

وی افزود: امیدوارم در مراحل بعدی هم بازی خوبی را انجام دهیم. جام حذفی همین است و ما هم انتظار این را هم داشتیم که تیم حریف قدرتمند ظاهر شود. از تیم‌های بزرگی که حذف شده بودند تجربه کسب کرده بودیم. نیمه دوم خوب بازی کردیم و پیروز میدان شدیم. تیم اراک را هم خیلی خوب دیدم و به آنها تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: تیم آلومینیوم فوق‌العاده بود و لیاقتشان هم در حضور در بالای جدول است. امیدوارم این تیم نماینده خوبی باشد برای شهر اراک.

ویسی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه داوری به ضرر آلومینیوم بوده است، عنوان کرد: داوری هم خیلی خوب بود و هیچ اعتراضی بابت آن ندارم. ممکن است اتفاقاتی به ضرر و به نفع ما بیفتد. 

در ادامه بحث بین طرفین بالا گرفت و در نهایت خبرنگاران حاضر در نشست به ویسی گفتند که شما به همکار ما توهین می‌کنید؛ سرمربی سپاهان هم گفت شما چه کاره هستید که می‌گویید توهین شده است.

در ادامه ویسی حاضر به جواب دادن به خبرنگاران نشد و نشست خبری را ترک کرد.