به گزارش افکارنیوز،

پس از پست های اینستاگرامی چند تن از بازیکنان استقلال،جمعی از  ادمین های هواداران پرسپولیس اقدام به انتشار بیانیه مشترکی در فضای مجازی کردند.

 

در این بیانیه آمده است:

 

"پرسپولیس، رقیب این چنینی نمی خواهد/ کمی حرفه ای شوید!

 

پرسپولیس و تاج که سپس نامش به استقلال تغییر کرد، در گذشته های دور رقیبانی دوست داشتنی در کنار هم بودند و هواداران از رقابت این دو تیم در زمین و رفاقت بازیکنان در بیرون از زمین لذت می بردند. حرف از روزهایی می زنیم که حجازی و پورحیدری در مقابل بهزادی، پروین و کلانی صف آرایی می کردند.

 

اما روزگار چرخید و چرخید و نسل بازیکنانشان تغییر کرد و هویتشان از دست رفت.

 

تا جایی که فصل پیش بختیار رحمانی علیه  پرسپولیس و هوادارانش حرف هایی زد، نیمکت نشین شان آرش برهانی در اینستاگرام با بی احترامی خود نمایی کرد، سپس عادل شیحی در تمرینات نشانه سر بریدن را به پرسپولیس نسبت داد، بازیکنان و سرمربیشان در دربی چهارتایی از شدت عصبانیت بر اثر باخت به پرسپولیس توهین و بی احترامی کردند و هوادارانشان هم این فصل در بی ادبی سنگ تمام گذاشتند.

 

فکر می کردیم این بی احترامی ها و توهین ها پس از یک رنگی هنگام فوت منصورخان عزیز پایان پذیرفته اما امروز دو بازیکن جوان استقلال در کمال تعجب با پیش پا کشیدن کل کل هایی که بیشتر از کل کل به بی حرمتی شباهت داشت، داستان را آغاز کردند. این بازیکنان، با انتشار مطالب تحریک آمیز در فضای مجازی، به جای فرهنگ سازی هواداران آن ها را به جان هم می اندازند و موجب بی اخلاقی هایی در فضای مجازی و حقیقی می شوند.

 

از این رو ما هواداران پرسپولیس با انتشار این بیانیه به صورت رسمی خواستار انزجار این رفتارها از سوی باشگاه استقلال هستیم. در چند روز آینده پاسخ این سوال را خواهیم یافت که در باشگاه استقلال بزرگ تر و مردی پیدا می شود که جلوی این توهین ها را بگیرد یا خیر؟!"

 

حال باید دید هواداران استقلال در قبال این تحرکات چه واکنشی نشان خواهند داد و باتوجه به اتفاقات اخیر بدون شک باید منتظر بیانیه های آن ها هم باشیم.