به گزارش افکارنیوز،

یکی از بازیکنانی که این روزها بحث رفتن او از تیم فوتبال پرسپولیس مطرح شده، احمد نوراللهی است؛ بازیکنی که فصل گذشته یکی از یاران ثابت این تیم بود اما پس از تغییر تاکتیک برانکو و حضور کمال کامیابی‌نیا به عنوان تنها هافبک دفاعی در زمین، از ترکیب اصلی خارج شد.

نوراللهی در این مدت تنها در بازی جام حذفی مقابل قشقایی شیراز و در بازی هفته هفتم مقابل سپاهان که کامیابی‌نیا سه اخطاره بود، در ترکیب اصلی به میدان رفت و در بقیه بازی ها به جز بازی با فولاد خوزستان در هفته دوم، به عنوان بازیکن جانشین بازی کرد. با این حال، نوراللهی که از خارج شدن از ترکیب اصلی ناراضی بود، به دوران دانشجویی خود پایان داده و می‌خواهد سرباز شود و به احتمال قریب به یقین از نیم‌فصل دوم در تراکتورسازی توپ خواهد زد.

در بازی اخیر پرسپولیس مقابل پدیده هم نوراللهی از دقیقه 81 به جای رامین رضاییان به میدان رفت و در دقیقه 92 بود که پرسپولیس روی کرنر ارسالی او از سمت راست که با ضربه سر علی علیپور همراه شد و در ادامه ضربه سر شیرجه‌ای وحید امیری به گل رسید تا به 3 امتیاز ارزشمند خارج از خانه دست پیدا کند.

تأثیرگذاری نوراللهی روی گل پیروزی‌بخش سرخ‌پوشان باعث شد تا روز شنبه و پس از پایان بازی، حدود 50 نفر از هواداران پرسپولیس جلوی اتوبوس پرسپولیس در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد جمع شوند. وقتی نوراللهی می خواست سوار اتوبوس شود، هواداران از او خواستند از پرسپولیس نرود.

نوراللهی هم با اینکه به دوران دانشجویی خود پایان داده و در حال اعزام به خدمت است، رو به هواداران پرسپولیس گفت: «من هم دوست دارم که در پرسپولیس بمانم و برای تیم مورد علاقه‌ام بازی کنم اما حالا باید دید خدا چه می‌خواهد!»